Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek hogy jött be a mosószóda?

Kinek hogy jött be a mosószóda?

Figyelt kérdés
Nekem foltosak maradnak a ruhák, és van olyan póló aminek dezodor illata van. Nem teljesen értem. Már több féle képpen próbáltam vele kimosni a ruhákat, de nekem egyszerűen nem működik. Hogy mostok mosószódával? Mosódiót is próbáltam de az még rosszabb. Ecettel öblítek, de nem tudom, hogy az egészet rosszul csinálom, vagy tényleg nem tudok mosni... Kezd eléggé idegesíteni a dolog. Ezek szerint csak is valami agyon illatozott cuccokat lehet használni a mosáshoz mert más nem hozza ki? Ráadásul most lesz egy éves a mosógépünk, amit újonnan vettünk.

2019. szept. 20. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Sehogy!

Már a nagyanyám is csak a folyosó felmosására használta.

Igényes ember az igényes holmiját nem mossa mosószódával a mosódió őrületről már nem is beszélve.

2019. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%

Fehér gatya-bugyi-zokni 60 fokon?

Az jó. Szépen le fog rohadni a gumizás és lecsusszan magától.

2019. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
66%

Sokkal környezetbarátabb és hatékonyabb egy megfelelő modern mosószer használata. Én 7 kg töltetű mosógéppel mosok 1-2 mosókapszulával vagy ugyanakkora mennyiség mosógéllel, 30 fokon és csili vili tiszták. Csak a törölközőket mosom magasabb hőfokon.

Felesleges környezetszennyezés, meg időpocsékolás, amit csinálsz.

2019. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!