Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert, öblítőt...

Milyen mosószert, öblítőt használtok?

Figyelt kérdés
Mosódió, ecet és hasonlók nem érdekelnek, ne fáradjatok a bepötyögéssel :)
2019. nov. 12. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ariel, lenor.
2019. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Feleslegesnek tartom megvenni 3x-os áron azokat a márkákat, amiknek tv-reklámja van.

Ezeknél a reklámot kell megfizetni.


Mindig szoktam figyelni a termékteszteket, és mindig a legjobb eredményeket kapják a saját márkás termékek.

Lényegesen olcsóbbak, és legalább olyan jók, ha nem jobbak, mint a márkásnak mondott társaik.

dm, Rossmann, Aldi, Lidl.

Szerintem minden teljesen jól működik, mosószer, fogkrém, mosogatógép-tabletta, tusfürdő, tisztítószerek.

2019. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor mi van akcióban az auchanban. Általában persilt szoktuk venni, öblítőnél is az akcióra megyek, valamelyik mindig akciós a lenor/silan/coccolinóból. Most persil van itthon coccolinoval.
2019. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Most próbáltam a persil mosókapszulat,ezentúl azt fogom,nagyon jo illata van és praktikus!
2019. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is most próbáltam, tesztelésre kaptam, ingyen.

Nekem kb semmi illata nincs, de ez egyéni, nem is fontos nekem egy mosószernél.

Viszont nekem olyanok maradtak a ruhák, mintha habosak lennének még. Megfogod, és csúszik rajta a kezed.

És a Persilnek a folyékonyával is ugyanígy vagyok, pedig azt normál áron vettem, üzletben, nem ingyen kaptam.

Szeretem ennek a kis kapszulának az anyagát, olyan jó kis puha. De azt nem vágom, mitől lehetne praktikusnak nevezni. Pont ugyanannyi helyet foglal, mint a por vagy a folyékony. Mindet 2 másodperc a ruhához tenni. Semmi előnyét nem látom a kapszula formátumnak, csak nagyon modern most, és újdonság, ennek a nők örülnek.

2019. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!