Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szlovákiában mit és melyik...

Szlovákiában mit és melyik boltban érdemes venni?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen az érdekel, hogy mi olcsób. :)

Aki szokott a szlovák oldalon vásárolni, melyik bolthálózatot tudja ajánlani? Mi az, ami lényegesen olcsóbb, vagy jobb a minősége?

Nem csak élelmiszerekre vagyok kíváncsi. Tisztítószerek, ruhák, és minden más is érdekel.



#Tesco #Lidl #Szlovák árak
2019. nov. 26. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Amikor Szlovákiában laktam, akkor a bevásárlás során majdnem minden jóval drágább volt mint magyarban, vagy max. hasonló árban.

Volt pár dolog, pl. sajtok, amik nagyon finomak voltak és drágaságuk ellenére megérte venni.

A taxi és a fodrász viszont fillérekért volt az itteni árakhoz képest.

2019. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Megfordult a világ, a szlovákok már hozzánk járnak tankolni, bevásárolni.

Csak mi nem szivatjuk meg őket, mint ők minket állandóan a határon...

2019. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy minden portéka Kínában, Hong-Kongban, Taiwanban ... van gyártva. Ezt árulják az üzletek (akárcsak nálunk). Mi szoktunk venni füstölt juhsajtokat /ostyepok, félostyepok, korbácsiki (fonott)/, félbarna kenyeret. Kár az üzemanyagért oda menni és vásárolni. Általában drágábban árulják ugyanazt, mint itt. A benzin 1,4 €/lit. (kb. 450-455 Ft). Üzletek áraiban lehet kis különbség, de ez is lényegtelen. Inkább menjetek síelni, nyaralni, vagy menjetek Csehországba. Ha érdekel, tudok tippeket is adni, ahol már jártam.
2019. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!