Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy mossátok az ilyen melltar...

Hogy mossátok az ilyen melltartótokat, hogy ne forduljon meg benne a kivehető szivacs?

Figyelt kérdés
Merevítő nélküli, lányka melltartóhoz hasonló melltartó, amiben van egy kivehető, elmozduló előformázott szivacs.
2020. jan. 5. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Hangsúly a "kivehető"-n.
2020. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
pl. kézzel
2020. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Férfiként nincs benne tapasztalatom, de én vennék hozzá mosó csipeszt és két vagy három ponton megcsipeszelném. Akkor mosás közben nem tudna elmozdulni legalábbis annyira nem, hogy teljesen elforduljon. De mondjuk azt is meg kell nézni, mennyire erős a csipesz, vannak olyan gyengék amiket nem is értem miért gyártanak. Asszem zoknicsipesz néven is találsz ilyet.
2020. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki lehet venni, akkor mi a probléma?

Kiveszed, majd száradás után visszateszed.

2020. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk az hogy 2 centis lyukon ez elég nehéz.

De jó hogy olyan ír, aki azt se tudja merre van az előre.

2020. jan. 5. 12:56
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Tehát akkor nem kivehető.

Akkor miért írod, hogy az????

2020. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sportmelltartóra gondolsz, amiben van egy vékony szivacs? Simán bedobom a gépbe, ha kijön a szivacs, akkor kijön, a két centis lyukon vissza tudom tenni és igazítani. De ha annyira zavar vedd ki belőle a szivacsot és használd anélkül.
2020. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TappancsMancs ***** válasza:
Vagy egy pár pici ponton varrd össze csak úgy kívülről, ami megtartja. Valahol a szivacs szélein és nem is fogja szerintem a tartását sem befolyásolni, és szerintem ruha alatt sem lesz észrevehető. Csak ne legyen rajta akkor varrás csomó, ami zavaró. A szivacs vastagsága miatt lehet, hogy elég lenne csak a szivacs egyik oldaláról varrni, amelyik kényelmesebb, vagy kívülről ne legyen elrontva. Hajrá! :)
2020. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TappancsMancs ***** válasza:
bocs a zavaró elírásokért - siettem :)
2020. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!