Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek mostanában melyik...

Szerintetek mostanában melyik a jobb öblitő Lenor vagy a Coccolino?

Figyelt kérdés
Vettem a Coccolino Honeysuckle & Sandalwood nevezetű öblitőjét. Régebben sokkal édesebb illata volt. Akárhányszor változik a csomagolás, annyiszor másabb az illat. Tartósságra sem mondanám a legjobbnak. Tudna valaki nekem tanácsot adni, hogy a két márka közül melyik a jobb, illetve melyik fajtája?

2020. jan. 6. 14:27
 1/6 anonim válasza:
61%
Szerintem a Lenor világoskék csomagolású. Én nagyon szeretem. Mindig jó minőségű. És nem változik az illata. Egyszer-kétszer vettem Coccolinot, de nem találom azt a illatot amit megszoktam/szeretek. Én a Lenor-t ajánlom.
2020. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Én a Lenor szagától fulladtam, gondolom allergia. A Coccolinotól semmi bajom. De hát ez egyéni probléma.
2020. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Amióta nem használunk öblítőt, nem penészedik a mosószeradagoló. A ruhák már a sima mosószertől is illatosak, plusz parfümöt úgyis használunk.
2020. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kuka mindkettő.
2020. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Coccolino Jasmin-t használok most, előtte a levendulást. Nálunk mindenki elégedett velük. Mivel hímnem-nőnem összetételű a család (3+3), igyekeztem semlegesebb illatot keresni
2020. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Nálam a coccolinonak tartósabb illata van. Csak lenort és coccolinot használok, mikor mit. 20 év alatt bármilyen mosószerrel mostam, az öblítőknek bármelyik illatukat választottam, a lenornak mindig kevésbbé volt intenzív és tartós az illata. Olvastam egyszer, a mosógéptől is függ az öblítő milyen intenzitással és tartósságal működik.
2020. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!