Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel/Lenor kapszulákat...

Ariel/Lenor kapszulákat szeretitek? Használtok mellé öblítőt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a kapszulákat.

1. Ki van adagolva, pedig lehet hogy nem indokolt akkora koncentrációban hasznâlni, tehát pazarlás.

2. Nem keveredik oldódik fel, ha kicsit több a ruha a dobban. Mindenhol taknyos nyálas lesznek a ruhák , a szar műanyagja miatt, ami nem oldódik rendesen.

3. Drága, és az adagolhatatlanság miatt nem lehet beosztani.

Felejtős.

Marad a gél, vagy a por.

2019. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van Ariel. 30 fokon nem oldódik fel rendese. Emellett kell hozzá öblítő is, mert ugyan viszonylag illatos marad a ruha, de kemények maradnak a ruhák, főleg a farmerek (jól nyakon lehetne velük suhintani néhány illetőt), pedig nálunk elég lágy a víz (pl vízforralót is max 3-4 havonta kell vízkőteleníteni, pedig napi többszöri használatban van). Nem is nagyon használjuk, csak ha épp elfogy a gél.
2019. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
48%
Kapszulákat egyáltalán nem szeretem. Ariel helyett viszont jobban bevált a Persil. Nekem sokkal jobb eredményt ér el mosásnál. Öblítőt viszont minden bioaktív mosószer mellé szükséges használni, így ezek mellé is amiket írtál. Öblítő nélkül a mosószer aktív anyagai a ruhában maradnak, amik irritálhatják a bőrt, vagy akár ekcémát is kiválthatnak. Alsóneműnél meg végképp.
2019. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én próbáltam több illatot is belőlük, de nem szerettem meg. Nekem is az volt a tapasztalatom, hogy kemények maradnak a ruhák utána. Többször előfordult, hogy nem oldódott fel rendesen a kapszula ezért ilyen nyálka lett a ruhákon, és olyan is előfordult, hogy az előtöltős mosógépem ajtógumijában maradt a félig felolvadt kapszula :S Egyébként a ruhák tiszták és illatosak, amikor rendesen felolvad, de öbítőt mindenképp kell mellé használnom, hogy puhák is legyenek.

A mosógél nekem jobban bejött, mert jól lehet adagolni így nem olyan pazarló és olcsóbb is, meg nem kell azon aggódnom, hogy vajon még1x kell-e mosnom (mert ha nem oldódik fel a kapszula, akkor ez a helyzet):(

2019. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!