Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az Aldi Tandil Sensitive nevű...

Az Aldi Tandil Sensitive nevű folyékony mosószer gyengébb mosóhatású mint a többi Tandil?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Hol vettél ilyet? Itt vetted magyar Aldiban? Még nem láttam ilyet. Amúgy az Aldis mosószerek teljesen jók.
2020. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Magyarországon található Aldi üzletben vettük a Tandil Sensitive mosószert. Parfümmentes.


Nem a többi Aldi mosószer hatékonyságára vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy a Tandil Sensitive gyengébb minőségű?

2020. jan. 19. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Miért lenne gyengébb ?
2020. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon eltérőek az összetevői.


Készítettem fényképeket azokról a Tandil mosószerekről, amik nekünk most itthon vannak. Az egyik egy Tandil White Wonder, a másik a Tandil Sensitive.


Régebben volt Tandil színes ruhához való mosószer is véve, de most olyan nincs itthon, így annak nem tudom, hogy mik az összetevői.


A következő linkeken meg tudjátok nézni, hogy a 2 mosószernek mik az összetevői.


Azok a mosószerek, amelyek nem tartalmaznak enzimeket, kevésbé hatékonyan tisztítanak vajon?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A Tandil Sensitive nem tartalmaz parfümöt, enzimeket és színezékeket. (Éppen ezért vettük.)


Azt tudom, hogy a Tandil White Wonderrel nem a legjobb összehasonlítani a Tandil Sensitive-t, mert az egyik fehér ruhákhoz van és pl. optikai fehérítőt is tartalmaz.


Az viszont beszédes lehet, hogy a Tandil Sensitive gyapjú és selyem mosásához is használható, míg a másik nem.

2020. jan. 20. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a szaga borzalmas.
2020. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, hogy olyan borzalmas lenne, esetleg illatmentes, hiszen nem tartalmaz parfümöt - és talán nem ahhoz vagy szokva.
2020. szept. 13. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Az illatmentes is büdös, legalábbis nekem. Ha bírod, oké, ez csak egy vélemény. Konkrétan egy mosás után odaajándékoztam a szomszédnak mert elviselhetetlenül büdös számomra.
2020. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!