Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet Budapesten mosógépbe...

Hol lehet Budapesten mosógépbe való mosószer adagoló labdát kapni, lehetőleg a belvároshoz közel?

Figyelt kérdés

Most váltottunk folyékony mosószerre, viszont a mosógép mosópor adagolójából kifolyik a folyékony mosószer és így nincsenek megfelelően kimosva a ruhák és a mosószer is kárba vész.

Sajnos nem tudom, hogy lehet-e valamilyen kiegészítőt kapni a mosógéphez, hogy ne folyjon ki a mosószer, mert nem kapok választ a gyártó ügyfélszolgálatától... (AEG L 76264 ETL)

A neten pedig csak rendelős oldalakon láttam ilyen mosószer adagoló labdát, de én személyesen szeretnék venni. Ér valamit egyáltalán ez a mosószer adagoló labda? Aki használ ilyet, az megírhatná esetleg a véleményét.



#mosás #folyékony mosószer #mosószer adagoló labda
2019. nov. 23. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted a mosógép mosószer adagoló házból hova folyik a mosószer?


Hát le,amit a víznyomas ugyanúgy levisz mint a port.

Azért mert te N látod ez így működik.



De segítek neked. Megfogod a mosógél kupakjat, beleontod a mosószert,

Ha ez megvan ,laza mozdulattal bevágod a mosógép dobjaba, a szennyes ruhák közé.


Utána mehet a mosás.


Évek óta így csinálom és tökéletes.

2019. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is egyből lefolyik, de ez NEM BAJ!

Ez így normális!

Bekerül a dobba, a ruhákhoz, pont ugyanoda, ahova a vízsugárral kerülne.

Semmit nem kell venned, moss nyugodtan, a ruhák ki vannak mosva.

Nem is értem, miért gondolod azt, hogy nincsenek kimosva rendesen.

2019. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a dobba öntöm a folyékony és a por mosószert is évek óta. Ki vannak mosva a ruhák rendesen.
2019. nov. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!