Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Honnét tudnék szappan illatú...

Honnét tudnék szappan illatú öblítőszert szerezni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, ha a ruháknak szappan illata van, de az általam kipróbált öblítőszerek mind inkább virágos, kamillás, parfümös illatúak voltak, hiába olyanok közül válogattam, ami elvileg "frissesség" vagy "sensitive" illatú. :(

Hol tudnék kifejezetten szappan illatú öblítőt venni? Létezik ilyen egyáltalán? :D



2020. febr. 19. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
mosószappan illatú van, de szerintem itthon nem lehet kapni. mi olasz és franciaországból szoktunk hozni. de biztos amazonon is van. [link]
2020. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sehonnan. A vegyszeripar direkt olyan műanyagszagokkal hülyíti a népet amivel belekaapálják a nők fejébe, hogy ez a húdehúde.


Egyszerűen mosd ki simán, öblítőnek használj ecetet, majd a kérdéses szappant tedd be a szekrényedbe, is betölti azzal.

2020. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint magyar boltokban nem fogok találni ilyesmit? :( Neten én is nézegettem, de a szappanos illatúak jóval drágábbak, mint amilyet alapvetően használok.
2020. febr. 23. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hát. olyat nem árulnak amitől jól éreznéd magad.

Megfizethető árú szagmentes sincs.

2020. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ngabisz válasza:

Szia. Ez áll közel a szappan illathoz:

oxigén földbarát öblítő, neten vagy herbáriában szoktam venni

2020. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia. Esetleg a levendula illatú mosószerre és öblítőre váltás segíthet!
2020. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Veszel szappant és a ruhák közé dugod. Ennyike.
2020. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!