Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki mindennap főz új kinézetűe...

Aki mindennap főz új kinézetűek maradnak neki a tepsik?

Figyelt kérdés
Férjem folyamatosan azzal szekál hogy mit csinálok a tepsikket hogy ráég a zsír ,és pár hónap év után miért nem néz ki úgy mint egy új.Szerinte másnál nem ilyen én vagyok igénytelen .Azt mondja minden sütés után súroljam el de mivel nem rászárad hanem ráég nem jön le .Természetesen elmosogatom nem hagyom rászáradni ,de egy idő után mégis becsúnyúlnak az edények ,főleg amit bent a sütőben használok. Nálatok újszerűek maradnak? Már aki naponta főz?
2020. febr. 24. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen tepsiket használsz?


Én sütőpapírral sütök szinte mindent! Gyakorlatilag csak elöblítem utána...

2020. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem néz ki újnak, de azért kajamaradék sem marad benne :) Ha odaégetsz valamit, előbb áztasd be 20%-os ecetbe egy negyed órára (ha durvább, éjszakára), utána nem kell súrolni.
2020. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 es! Sütőpapírral a sütiket persze de az oldalast is azzal sütöd?
2020. febr. 24. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

# 3


Persze! Vagy sütőzacskóban. Az egybensült húsokat zacskóban, a szeletben sülteket meg sütőpapírral alul.

2020. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a hús alá alufóliát teszek, ha nem akarok sokat mosogatni. Nincsenek ráégett nyomok a tepsiken.
2020. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Újszerűnek néz ki minden. Sütőpapírral sütök, vagy nagyon jól kivajazom a tepsit (nem margarin, eredeti vaj). Soha semmi nem égett még oda és elmosni is könnyű az edényeket.
2020. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!