Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran kell a mosogató...

Milyen gyakran kell a mosogatógép öblítő tartályát utántölteni, ha mindennap használom?

Figyelt kérdés

2018. dec. 31. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Az enyémen van egy kis plexilap rovátkákkal (Indesit) amin látszik, hogy még mennyi van benne.

Nem tudom a tiéd milyen márka, de azon is kell, hogy legyen valamilyen lehetőség, hogy tudd, hogy mennyi van még benne.

Én csak az elején használtam öblítőt, míg újdonság volt a gép, azóta mindent kipróbálva a JAR kapszula mellett döntöttem és ahhoz nem kell öblítő, mert benne van.

2018. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az enyém is Indesit.

Rajta csak egy kis kör alakú ablak van, aminek el kellene halványilni, ha nincs benne, de még sosem láttam.Arra lennék kiváncsi, kinek milyen gyakran fogy ki, mert az enyém nagyon ritkán. Nem tudom másnál is így van-e, hogy több mint egy évig elég egy nsgy flakon öblítő?

2018. dec. 31. 14:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásokért.
2018. dec. 31. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!