Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógép zajos? Többi lent

Mosógép zajos? Többi lent

Figyelt kérdés
Vettünk egy Bosch mosógépet olyan 130 ezres árkategóriában, a kicsomagolást követően mindent úgy állítottunk be rajta ahogy kell, hátul a 4 (asszem) kis pöcköt is kiszedtük majd beraktuk a helyére amit kell... első mosás előtt persze körbe néztük minden okés, belül picit vizes volt már eleve gondoltuk már "bejáratták" de lehet ez nem az, első mosáskor centrifugálás kezdetekor amikor elkezd felpörögni eléggé kileng az egész dob, és ilyen nyekergő kaparó kattogó mit tudom én még mindek lehet nevezni hangot ad ki, gondolom ez nem normális? Előző mosógépünk ugyan ilyen hangot adott ki mielőtt beadta volna az unalmast, de itt factory new full gyári új mosógépről beszélünk, garancia még él, de mire kicserélik (mert tudjuk úgy se javítják meg) az több hónap is lehet... esetleg mi leht a problémája?

2020. márc. 18. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendesen vízszintbe állítottátok a lábakat?
2020. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben vizszintbe van a gép, de most megdöntögettem, és belül a rugóktól jön a hang, olyan mintha rozsdás lenne belül
2020. márc. 18. 11:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy merevítő
2020. márc. 18. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most adtam el egy Bosch gépet, mert ugyan elég jól mosott, de olyan hangos volt, mint egy traktor, mosáskor is, de centrifugázáskor főleg.Ez egy régebbi típus volt,de akkor is.Én nem jöttem rá, hogy miért ilyen hangos. Ja, és eléggé gyűrte a ruhákat is.Boscht nem vennék többet.
2020. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!