Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti hányszor szoktatok felmosni...

Falat22 kérdése:

Ti hányszor szoktatok felmosni egy héten a lakásban? Mindennap vagy 2 - 3 naponta? Először domestosal és utána padlóápólóval?

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
2-3 naponta, sima felmosószerrel, domestost nem használok, mert nagyon ártalmas az egészségre.
2020. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

zárójel: A domestos nem ártalmas az egészségre úgy, hogy felmosol vele. Ha megiszod, akkor ártalmas.


Kb. hetente 1x biztos felmosok tisztítószeres vízzel az egész lakásban (ami 1 konyha, egy előtér és 1 szoba) többször nem szoktam, mert minden nap felporszívózok és papucsban járunk a lakásban, ha a konyhában kiborul vmi, akkor szoktam ott pluszba felmosni

2020. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mindennap,csak domestossal.
2020. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl gyakran szoktam felmosni, parketta van majdnem mindenhol. A fürdőt minden este feltöröljük, hogy a kifröcsögött víz ne álljon.
2020. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Heti egyszer mosok fel tisztítószeres vízzel. Parkettánk van, aminek ártalmas lehet a sok felmosás. A robotporszívómat viszont naponta elindítom, hogy a morzsákat, kiszóródott dolgokat felszedje.
2020. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kisállat, úgyhogy sokkal ritkábban.

Az utcai cipő a bejáratnál marad, úgyhogy igazán nincs mit fölmosni.

A vízkövet szoktam a padlóról oldani havonta a fürdőben, tehát ott havonta.

A szobában csak akkor, ha valaki (pl. kéményseprő) bejött utcai cipővel.

Különben csak söprés, porszívózás.

2020. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán szoktam felmosni... talán havonta, de most, hogy belegondolok nem is tudom mikor mostam fel... felszoktam porszívózni... parketta van a szobákba, az előszobában és a konyhában laminált padló, a fürdőben van szőnyeg a kád előtt.
2020. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

tekintettel a jelenlegi helyzetre minden nap felmosok domestossal vagy klóros fertőtlenítővel, lefertőtlenítem a kilincset domestossal.

Szerencsére a lépcsőházban is gyakrabban takarítunk hypos vízzel

2020. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2 éves kicsi mellett van úgy hogy naponta 3x nem szeretem ha a porba csúszkál-mászkál

De reggel és este biztosan, a kicsi előtt is megcsináltam

Elsőnek domestosal utána ajaxal

2020. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!