Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Terrmeszetes tisztitoszereket...

Terrmeszetes tisztitoszereket szeretnek csak itthon hasznalni, tapasztalatokat irnatok legyszi? Konyha, furdo, nappali. Stb. Ecet, szodabikarbona, mososzoda, MOSODIO. Es ami meg van.

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 00:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
48%

Van egy jó tippem:

A konyhapulton mindig legyen 1 ujjnyi vastag porcukor réteg. A cukornak erős dehidratáló hatása van, jelenlétében nem tudnak szaporodni a baktériumok. Többek között emiatt sem romlik meg a lekvár.

2020. máj. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező: akkor mi lehet annak az oka, hogy ha annyira természetes anyagokból csinálják a “nem vagyszereket”, hogy két-háromszoros áron árulják őket?? Eláruljam? A marketing, aminek Ti bedőltök. Az ecetet, mosószódát, trisót miért nem reklámozzák? Azért mert olcsó, hatékony, és még csak véletlenül se vegye meg senki mert abból nem lenne pénz.

És nem kell a Cif-et ráfujnod a salátára ;)

2020. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Maradok az ecetnel a konyhapultra, de koszonom az intelligens hozzaszolast. Biztos nagyon raersz.
2020. máj. 13. 14:07
 14/31 A kérdező kommentje:

Te ossze vissza beszelsz :D nem azt , hogy irjatok biomtisztitoszert es velemenyt, ha em hogy TERMESZETES takaritoszert es TAPASZTALATOT. ilyen pl ecet, so, AMIT MEG IS TUDSZ ENNI.

Hiba volt kiirni ide barmit is, nem tudom, hogy gondtamn😅😊😂😂😂😂

2020. máj. 13. 14:10
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Tehát nem tudod a kérdésemre a választ. Ez is egy válasz ;)
2020. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Meg mit arulnak 3x -os aron? Az ecetet, ami 180 ft? 😂
2020. máj. 13. 14:11
 17/31 anonim ***** válasza:
35%
Az ecet az ecet, a Cif pedig tisztítószer, vegyszer. Nézz utána pár fogalomnak.
2020. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Fu de buta vagy ne haragudj. Senki nem kivancsi a BIO tisztitoszerekre, amikrol te beszelsz, pl Frosh, Ecoclean.

TERMESZETESROL beszelek. Ecet, so... stb. Ami fillerekbe kerul. Hany eves vagy? 17?

2020. máj. 13. 14:13
 19/31 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudsz teljesen vegyszermentesen takarítani, én is próbáltam. Az ecet a vízkőre nagyon jó, de például fa felületeket, parkettát nem tudsz vele lemosni. Vagyis le tudsz, csak többet árt mint használ.

Szerintem nem kell ennyire komolyan venni ezt a vegyszer kérdést, ha valaki értelmesen használja, annyit amennyit a gyártó megadott akkor nem lehet baj. Senki nem halt még bele abba, hogy Cif zsíroldóval tisztította le a pultot.

A mosódiót abszolút nem ajánlom, próbáltam, egy teljes flakonnal dobtam ki. Szinte semmit nem tisztított, és olyan szürkés árnyalatúak lettek a ruhák mintha befestették volna őket. Sót pedig nem tudom az ízesítésen kívül mire lehetne használni még.

2020. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
78%
Törpeharcsát pucolni! fél kipló sóban meg kell panírozni 15 percig. Lezárt dobozba szoktam összeönteni, aztán összerázom.
2020. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!