Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Terrmeszetes tisztitoszereket...

Terrmeszetes tisztitoszereket szeretnek csak itthon hasznalni, tapasztalatokat irnatok legyszi? Konyha, furdo, nappali. Stb. Ecet, szodabikarbona, mososzoda, MOSODIO. Es ami meg van.

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 00:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Én ecetes oldatot, 500ml víz 2 evokanal 20%os ecet, használok a fürdőben.

Fekete szappan(5l víz 2 laposkanal fekete szappan) lilloolaj 15 csepp, pl teafa, szegfűszeg stb.

Fekete szappanbol készítek oldatot 500ml víz, 2 e, k szappan koncentrátum.

Ezzel mosom az etető széket, muanyagokat, fát, ugyanis ez nem mar de remekül oldja a zsírt.

Citromsav oldat vizkore,

Fehér mosó szappanbol készítek Mososzert és fehérítő nátrium perkabonatbol.

Szóval nálunk ecet, fekete szappan, fehér és Marseille szappan van, illetve Citromsav.

Mást nem használunk 3 gyerek mellett, 5+eve.

Marius Fsbre szappanokat nagyon szeretem.

2020. máj. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
65%

A mosódió vagy vadgesztenye frissen megpucolva vagy kiszárítva és kalapáccsal összetörve sötét ruhakhoz a fehérekhez mosószóda.


A marhaepe szappan (nem undibb mint egy szappan a ) erősebb foltokat kiszedni matracbol is.

Fürdő citromsavas vizes spray vagy

szappanos szivaccsal atdorzsolom leoblitem (ha a koronavirusra elég a szappanos kézmosás akkor ide is.)


Igen a szappan is vegyszer de talán nem árt annyira a környezetnek mint a tobbi nincs rajta pl halalfej:D

2020. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
24%

De értsétek meg, AMIT MEG LEHET ENNI

Szappan NEM JÓ!

Le fog butázni megint mindenkit.

2020. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Haggyad, nők.
2020. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Citromsav + víz a legjobb. Környezetkímélő és olcsó.

100 ft-ból egy évig takaríthatsz.

De amúgy nézd, én pont ma próbáltam ki ezt a citromsavas módszert és nekem nagyon bevállt, ez a hölgy adta az ötletet:

https://www.youtube.com/watch?v=KdG60upwgbI

2020. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
34%
mosószódát vagy mosódiót megeszed?
2020. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A CMC tapétaragasztót mindenki megeszi!
2020. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Koszonom az ertelmes embereknek a hozzaszolasokat! :) a Marseille szappanbol a folyekonyt hasznaljatok vagy a kemeny szappanbol csinaltok folyekonyat?

Ha lemossatok vele a pultot, akkor le is oblititek rola utana? Vagy siman rajta hagyjatok ?

2020. máj. 23. 01:12
 29/31 anonim ***** válasza:
Rajta kell hagyni.
2020. máj. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
termeszetes allitolag a szodabikarbona es a feher ecet keverve. eppen valamelyik nap volt musor a tvben az a holgy mindig ezt hasznalja csak a surusege valtozik hogy pasztat csinal e belole vagy higabb folyadek szerut. jo a zomancos tuzhelyre radiatorokra stb. a musor angliai egy fekete holgy az aki ezeket hasznalja.
2023. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!