Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert használtok?...

Milyen mosószert használtok? Elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés
Eddig mindig Arielt és Persilt vettem porban és gélben is. A középkategóriás mosószerekkel mennyire vagytok elégedettek?
2020. jún. 1. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fehér ruhákhoz Ariel mosógélt használok, a színesekhez Persil mosóport. Mindkettővel meg vagyok elégedve. Hozzá kell tenni, hogy én nagyon ritkán mosok rövid programon, inkább kivárom, míg lejár az a 2, 2 és fél óra. Azt vettem észre, hogy így tisztábbak a ruhák. Nekem meg mindegy, mikor teszem őket a szárítóba.
2020. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tomi mosógél van jelenleg, színes ruhákhoz való, de én mindent azzal mosok, igazából nincsenek különösebben kényes ruháim, vagy olyanok, amin gyakran lennének "súlyosabb" foltok, szóval én elégedett vagyok vele teljesen.
2020. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
nekem a sima lidls is bevált, bár nem extrán szennyezettek a ruháink
2020. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Folyékony Persilt használok. Ez vált be, ezért nem kísérleteztem olcsóbbakkal.
2020. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persil,ariel,lenor.

Mikor melyik van jobb aron.

Csak gelt.ujfajta mosogepem van,keves vizzel mos igy a port nem mosna ki rendesen.

Semmi extra kosz nem eri a ruhainkat

2020. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!