Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felmondta a szolgálatot 20...

Felmondta a szolgálatot 20 éves mosó gépem, ki melyik márkát ajánlja? Nem kell a full full! Cél a megbízhatóság, egyszerűség, lehetőleg tudjon rövid programot is.

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 12:03
 1/5 Barnabas333 ***** válasza:

Én zanussit vettem, de szinte mindegy mit veszel ma már. Rövid programot csak kis kilóval és 30-40 fokon tud. Anyukámnak egy indesitet vettünk olcsót az is jó az tud gyorsat.

Ma már fogyasztási cikk, talán ilyen bekókat kerülném meg ilyen nonameket, de lg,samsung,bosch,zanussi,elektrolux esetleg indesit vagy whirpool...

2020. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megerősítettél, mert pont anyukámnak néztem én is az indesitet
2020. jún. 5. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Aeg. Igaz, 160 ezer forint, de szerelő mondta, hogy könnyen javítható. Eszméletlen halk, szinte szárazra centrifugál, és nagyon szépen mos. A rövid programokat pedig hanyagold ha tudod.
2020. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Barnabas333 ***** válasza:

Nekünk a családban 2 indesit van és 10-12évet akkor még simán bírtak.

Az Aeg az elektrolux prémium márkája az sem rossz, csak 2x annyit időben az sem fog bírni egy 80-90-ezres géppel szemben.

Nekem porszívóban van elektrolux 15éve és tökéletes én 3 éve amikor lecseréltem az indesit mosógépet körbenéztem és egy szerelő azt mondta édes mindegy mit veszünk. És akkor vettem a Zanussit, egyébként ha elég az 5-6 kiló ruha töltet, 2014-ben még a felül töltőset javasolták a szerelők, mert az 2 ponton van felfogatva. Mondjuk lehet azóta még fejlődött a technika és már ugyanolyan jók az oldal töltősek is, tavaly Anyukámnak most olyat vettünk. De ez az első olyan a családban.

2020. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megoldottam, Whirpool 66710-es , ár értékben ez volt a nyerő. Az elődje is az volt, 26 évet bírt! hátha ez is elmegy fele annyit.
2020. jún. 7. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!