Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki szokott trisót használni...

Aki szokott trisót használni duguláselhárításhoz! Tényleg segít a trisó és ha igen, mennyire hatékony? Hogyan érdemes használni, hogy kell adagolni?

Figyelt kérdés

Mindig használok szűrőt és egyéb preventív megoldásokat is a mosdókagylókban, mosogatóban, zuhanyzókban, de a családban nem mindenki ilyen. ;-)

A másik fürdőszobában észrevettem, hogy a mosdókagylóban nehézkesen folyik le a víz. Ennek duguláselhárításához vajon jó lenne a trisó?


Várom tapasztalataitokat!



2020. jún. 8. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én használok. Beleszórok valamennyit a lefolyóba és utána öntök forró vizet, de csak nagyon keveset, hogy feloldódjon a trisó. Hagyom pár órát és utána megint öntök forró vizet, hogy átmossa a rendszert. Nekem működik.
2020. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi; azt megírod, hogy mennyit kell a lefolyóba szórni? Evőkanálnyit vagy többet?
2020. jún. 8. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. két evőkanállal szoktam.
2020. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2020. jún. 8. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen :)
2020. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

A lehető leg rosszabb megoldás.Beleköt a szifonba akkor dobhatod ki,olyan lesz a trisó mint beton.

Fel kell oldani vödör forró vízben és így beleönteni.

A trisó csak zsíroldó mást nem old.Ha nehezen folyik le a víz akkor először a szifont és a leeresztő szelepet kell tisztítani a hajtól stb.

2020. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben!
2020. jún. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!