Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Dosia, Biopon, Bonux mosóporró...

Dosia, Biopon, Bonux mosóporról írnátok véleményt?

Figyelt kérdés
Fehér ruhákhoz keresek jó mosóport ami nem olyan drága!
2020. jún. 9. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám ezeket használja (legalábbis Dosiát és Biopont), tiszták a ruhák miután kimossa. Véleményem nem igazán van róluk.
2020. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam olcsóbb mosóporokkal fehér ruhákhoz, de nekem a Persil jött be a legjobban. Euro Famyliben pl. a 1,8 kg-os 1.100 ft körül van, ha csak fehéreket mosol vele több hónapra elég. Nekem ennyit megér, hogy fehérek maradjanak a ruhák.
2020. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Biopont próbáltam, barátom nagyon izzadt, sárga foltos ruháit nem tisztította ki rendesen, kisebb szennyeződésekhez viszont teljesen jó.

Én is Persilt használok(gél állagút), mint az előttem válaszoló, azzal teljesen meg vagyok elégedve. 1000 FT-ért szoktam venni a goods marketben, 2 hónapig bőven elég.

2020. jún. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!