Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hármónika ajtóval kapcsolatban...

Hármónika ajtóval kapcsolatban valaki tud véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Leginkább arra lennék kíváncsi hogy mennyire zajszigetelő például egy jobb fajta, illetve hogy huzat esetén mennyire rázkódik és mennyire hangos. Kis szobába kéne mert ahogy kinyitom az ajtót elfoglal egy csomó helyet és már amúgy is régi ez az ajtó ami most van nem szigetel semmit. Sokszor olyan mintha nem is lenne.

2020. máj. 24. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A harmonikaajtó szerintem kizárólag a betekintést gátolja, hangok, szagok ugyanúgy, mintha nem is lenne.

Az enyém (amit azóta leszereltem) nem zörgött, nem nyikorgott nyitott ablaknál sem, de ettől még nem tudtam megkedvelni.

Azóta nekem ott tolóajtó van, az tökéletes.

Van hangszigetelős változatban is, különböző igények figyelembe vételével készülnek, de ezeknek nyilván nem annyi az ára, mint egy harmonikaajtónak. Ellenben ha ügyes kezű vagy, magad is fel tudod szerelni.

2020. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! Én tolóajtót nem tudok felszerelni csak harmónikaajtót mert nem tudom sehol se elvezetni a sínt amin lehetne tolni.
2020. máj. 24. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk mindenhol az van sajnos, én utálom. A hangokat és a szagokat csak minimalisan szűri. Pl az emeleti szombámba ha el van húzva, akkor is simán hallom, hogy lent mit beszélnek a nappaliban.

De a legidegesítőbb a huzat miatti zörgés, kb a fél ajtót kiviszi. Bár szerintem nálunk a lehető legolcsóbb szar van

2020. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Praktikeres low budget van. Igazából ezek belátásgátlók, sem mint ajtók. Ha alszik a gyerek, attól még felkapcsolhatom az étkezőben a villanyt. Hangot minimálisan, de azért szigetel. Alul kb,5centis rés van, szóval...

elrepedt az ajtófélfa, ami szabálytalanul lett betéve építéskor. Ezért tettem tolóajtót, de ha összeáll a pénz és a szabadidő, veszek ytongot, és egy 75-ös ajtót, és beépítem.

2020. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem szigetel, a legolcsóbb fajta pedig kb. semmire sem jó. Amit mi vettünk, annak a lamellái állandóan lecsúsztak, össze-vissza álltak. Még a macska is kibújt alatta, pedig többek között miatta lett felszerelve..:( Nyitni-csukni olyan hangos volt, mint egy kisebb vihar. Lehet, hogy a drágábbak jobban működnek, de a hangot szerintem ugyanúgy átengedik, mintha semmi nem lenne ott.
2020. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát akkkr nem találom jó megoldásnak.
2020. máj. 25. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!