Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináljak a szőnyegemmel?

Mit csináljak a szőnyegemmel?

Figyelt kérdés
Nagyon puha szőnyeg volt viszont már ki kellett mosni. Kézzel mostam ki, vanishhel. Mikor megszáradt, egyáltalán nem volt selymes már, mintha dróton ülnék. Mit csináljak hogy megint puha legyen? 🥺

2020. jún. 15. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mekkora, de egy kádban talán elfér.

Áztasd be öblítőbe, mint minden mást. Hátha segít!

2020. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ez kb olyan szitu, mint mikor az ember a szuper puha új törölközőt kimossa. Onnantól már soha nem lesz olyan mint újonnan, lehet akármennyi öblítőt használni hozzá.
2020. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis méretű, kézzel csomózott félantik (lomtalanításkor guberált) perzsaszőnyeget annak idején betettem az automata mosógépbe. Valószínűleg nem centrifugáltam, csak felakasztottam a régi porolóra, hagytam, hogy csorogjon ki a felesleges víz, majd száradás alatt többször átfésültem a sertéket durva fésűvel. Szinte olyan lett, mint az új.
2020. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öblítsd át ecetes vízzel.
2020. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!