Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fűkasza üzemanyagtartály...

Fűkasza üzemanyagtartály szabvány méret?

Figyelt kérdés

Nem is maga a tartály a lényeg, hanem ugye a furatok távolsága, elhelyezése. Valahol láttam hogy talán attól is függ hogy hány köbcentis a gép, de ez elég homályos hogy az üzemanyagtartályhoz kapcsolódott-e vagy nem.


Szóval ha ránézésre a forma ugyanolyan, akkor a furatok távolsága szabvány, vagy van több féle?


(Eltört a felfogatásnál és ereszt, megragasztottam pillanatragasztó+szódabikarbónával, és valamennyire működött, csak sajnos nem teljesen. Tudom használni a gépet, és nagyon minimálisan enged, csak gondoltam nem ártana beszerezni egy csere tankot.)



2020. jún. 23. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A márkát és a típust azért leírhattad volna. Teljesen változó, de azért gyártmányonként belőhető a tankfajta.
2020. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már időközben vettem a piacon egy tankot. Nem olyan rideg anyagból van mint az eredeti, és tökéletesen működik. Márkát nem írtam, mivel az volt a lényeg, hogyha ugyanúgy néz ki egy tank, akkor a furatok távolsága szabvány-e? De egyébként kínai gépről van szó, és gyakorlatilag az összes ugyanúgy néz ki, ezért kérdeztem hogy a furat is passzol-e.


Na mindegy, a lényeg hogy azóta már van új tartály, és jól működik. Piacon az emberke aztmondta hogy szabványosak ezek a kínai tankok egyébként.

2020. júl. 3. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!