Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen vasalót érdemes venni?

Milyen vasalót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Hány wattosat? Milyen talpút? Olyan ami olyan fém kinézetű vagy ami olyan teflonos kinézetű? Vagy mire kell figyelni vàsàrlàsnàl? Ingekhez kell leginkàbb.
2020. jún. 28. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, ingeknél lényegesebb inkább az ujjába venni olyan kicsi vasalódeszkát.

És spriccelni is kell a ruhát vízzel.

A legolcsóbb vasaló jó.

2020. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teflonos talpút semmiképp nem ajánlok! Pár hónapja dobtuk ki az előző vasalót, aminek teflonos volt az alja! Ritkán használtuk, de a teflon réteg mégis elkezdett hólyagos rozsdafoltban leválni róla, és úgy vettük észre, hogy a fehér anyagon sárgás foltot hagyott, újra kellett mosni! (Tefal FV... nem tudom)

Ezek után most már direkt olyat vettünk, aminek sima acél talpa van, mert az olcsó, de időtálló, eddig tökéletesen bevállt: Electrolux EDB1720

2020. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A teflon, de kerámiatalp bevonat is idővel lekopik, és a gőz miatt lerakódás lesz rajta. Ha tisztítod, egy ideig jó, aztán kopik a bevonat.

Most már én is sima acél talpút vettem. Mérföldekkel jobb is. Teljesítményre hasonlók, minél nagyobb, annál gyorsabban fűt vissza. Ami amúgy is csak pár másodperc.

2020. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Duriliumos tefalt.
2020. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát vettem egy olcsot, gondoltam most költözés meg minden, jó lesz ez egy darabig. Utána veszek egy jobbat.

Teflonost vettem, gondoltam hogy sok időt nem fog bírni, de azért kicsit meglepett hogy így màsfél hónap után elkezdett feljönni a bevonat kétoldalt, ami nyomot is hagy a ruhàn... Heti 1x volt használva kB 1 órát.

Azt hiszem veszek egy sima acél talpút.

2020. aug. 22. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, megmondtam hogy nem jó, de azért a másfél hónap engem is meglepett, a miénk néhány évig jó volt! :/ Jó döntés, az acélban nem fogsz csalódni, legalábbis a talpa miatt biztos nem!
2020. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!