Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek melyik az a...

Szerintetek melyik az a nélkülözhetetlen konyhai kisgép, vagy gépek, ami/k valóban megkönnyítik , lerövidítik a főzést, előkészületet?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt a vízforralót, robotgép, ilyenek. Gyerekeit egyedül nevelő dolgozó nő vagyok, úgyhogy nem mindegy mennyi időt vesz el a házimunka a gyerekektől.

Most pl az elektromos seprűvel és a multifunkciós robotgépekkel szemezek...

Kinek mi és milyen márka vált be? Pénz most másodlagos, mert az idő pénz :)



#munka #robotgép #Konyhai, háztartási gépek
2020. jún. 30. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó robotgép, egy botmixer böven elég.
2020. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok edényt használtok, egy mosogatógép nagyon hasznos tud lenni.
2020. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az elektromos seprű hét közbeni gyors takarításhoz jó. De én inkább kézi porszívózás vennék, amiben morzsaporszívó is van. Vagy robot porszívó. Egyedüli porszívónak az sem elég, de szuper dolog. A konyhai robotgép meg alap dolog, ha tőbb idôt töltesz a konyhàban. Vízforraló én pl nem használok. Viszont sokat vasalok, vettem egy nagyobb teljesítményű automata gőzölős vasalót.
2020. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lemaradt, kézi porszívó és robotgép is Bosch.
2020. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Alapgépek, de csak a legalapbab gépek vannak ( kézi habverő, turmix, mikró, vízforraló, kenyérpirító, és porszívó is) a morzsákat söprögetem, van mikor porszívó, ezek kiváltására gondoltam az elektromos seprűt ott ahogy nincs szőnyeg. Ahogy értem akkor vagy morzsaporszívó vagy elektromos seprű .Én is a Bosch robotgépet néztem ki, esélyes hogy az lesz, valamint egy négyes kenyérpirítót, mert nagyobb családnak praktikusabb, valamint egy komolyabb, nagyobb űrtartalmú vízforralót amivel a tésztafőzéstől kezdve mindent meggyorsíthatok amihez forróvíz kell. Az utóbbi hónapokban kezdtem elég gyakran főzni, gyerekek igénylik is, úgyhogy muszáj találnom valami megoldást, ezért is kértem tanácsot, eddig ezekben gondolkodtam. Mosogatógép jó lenne, de nincs már semmilyen szabad terem, reményeim szerint 1-2 év múlva el tudunk költözni és ott az első a mosogatógép lesz.
2020. jún. 30. 21:40
 6/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok;

nem, erre gondoltam: [link]

2020. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy multifunkciós aprító/botmixer kütyünk van csak, ami ilyen "konyhai gép". Meg a nagygépek, meg egy mikró. :)

Mást nem érzünk olyan fontosnak.

2020. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elektromos reszelő-szeletelő gép. Zöldségekhez használom főleg.
2020. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mosogatógép, palacsinta sütő :D nem a serpenyő hanem bele mártom és meg is sül, kapszulas kávé főző (nekem ez kényelmi is de olyan jó hamar lejon hogy szerintem praktikus is), robot porszívó, viledás gőz tisztito felmosó, rizs főző sokkal finomabb és kevesebb a baj vele.., ha szoktál gyúrni vagy keltesztas dolgokat sütni ajánlom a szilikonos gyűrű "táblát" nekem egy megváltás, ja és még ami nagyon nagyon jó dagaszto gép.
2020. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, tegnap szereztünk be egy konyhai grillt pontosabban ezt: [link]


Ajánlom figyelmedbe, nagyon hamar kész volt ma a reggeli :D

2020. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!