Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet a legkedvezőbb áron...

Hol lehet a legkedvezőbb áron Coccolino öblítőt beszerezni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kínai boltokban láttam olcsóbban. illetve nálunk helyi boltokban is olcsóbb, mint a tesco/rossmann/dm, stb.
2020. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Euro Family
2020. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak óvatosan azokkal a kínai meg "100-asos" (Euro Family) boltokkal, mert én egyszer ilyen helyen vettem Coccolino-t és soha többet: egyszerűen fel volt higítva vízzel, mert szinte semmi illata nem volt az előtte és utána vásároltakhoz képest.
2020. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így az Euro Familyben a folyékony Ariellel. Ha megnézed szinte tele van a flakon világoskék színű a gél. Dm-ben, Rossmann-ban sűrű sötétkék a gél, az az eredeti. Azóta nem jàrok ilyen százas boltokba, lehet, hogy olcsó, de kétszer annyi kell a vízezett mosószerből mint az eredetiből, vagyis még drágább is a hamisítvány, mert ugye gyorsabban elfogy.
2020. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Eddig nem vettem még Coccolino öblítőt, így az átlagos árát sem tudom és nincs viszonyítási alapom. Nem figyeltem eddig.


Azt tudom, hogy valamelyik újságban nemrég láttam, hogy lesz akció, talán a Spar újságban.


Abban tudtok segíteni, hogy milyen áron érdemes megvenni?

2020. júl. 16. 13:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én ilyen 550 körüli áron vettem mindig, akciósan, de már régebben.

Mostanában átszoktam a Lidl Dussy nevezetű öblítőjére: a 2 literest felhigítom 4 literre és így nagyon sokáig elég és nem drága :-)

2020. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocs, nem a Spar újságban, hanem a Lidlben! Azóta megnéztem.


Nézzétek meg, ha gondoljátok. Első ránézésre normális árnak tűnik.

2020. júl. 16. 13:44
 8/10 A kérdező kommentje:
6. Köszi!
2020. júl. 16. 13:44
 9/10 anonim ***** válasza:
4-es, köszönöm a megerősítést (3-as vagyok), igazából meggyőződésem volt, hogy jól gondolom, de esküt azért nem mertem volna tenni rá. És igen, én is ott tapasztaltam (Euro), de azt hittem, csak az az egy bolt csinálta.
2020. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
599.- Ft-ért jó ár? Lidl, hétfőtől.
2020. júl. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!