Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fűkasza üzamanyagtartály...

Fűkasza üzamanyagtartály rögzítő csavar menete elnyíródott, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Igen, kínai.


Az egyik csavar gyárilag sz*rul volt belecsavarba, kicsavarni is elég nehéz volt. Próbáltam "szépen" visszacsavarni az eredeti menetébe, de nem sikerült mert teljesen el volt b*aszódva a menet. De viszont a tartályt ki kellett cserélnem, és a csavar már kint volt, szóval nincs mese, be kell tekerni. Valószínű ezt a hibát nem kellett volna elkövetnem, de aminap ahogy átnéztem az összes csavart, nem e lazult ki (elővigyázatosságból), amikor ehhez a csavarhoz értem húztam rajta egy kicsit és egy ponton elengedett. Nem húztam meg teljes erőből, sőt, az imbuszkulcsot hosszában fogtam, tehát nem is tudtam volna. Egyszerűn el van nyalódva a menet, és már szinte szabadon forog benne a csavar.


Ugyanekkora menetet ugye már nemigen tudok bele vágni, de arra gondoltam lehetne egyel nagyobb méretű menetet vágni bele, és nagyobb csavart raknék a helyére. Ez járható út?



2020. júl. 16. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen . Én mást tettem a kopott menetre húztam egy nagyon vékony acelgyűrűt azt betoltam a helyere és patex ragi .....
2020. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csinálhatod azt is, de egyszerűbb és ugyanolyan tartós feldrótozni a helyére, legfeljebb kevésbé esztétikus. De egy fűnyirónál kit érdekel?

Esetleg B-tervnek tedd el tarsolyba, ha valamiért nem sikerülne a menetvágós megoldás.

2020. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!