Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire tartósak,az elektromo...

Mennyire tartósak,az elektromos láncfűrészek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 15:23
 1/8 mindentudó99 ***** válasza:
60%
Tartósak ha arra használod amire való. Nem èves mennyiségű tüzifavágásra való. Nagyon régen volt egy a családban sokáig bírta.
2020. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém -amit a ház körül használok- már vagy 15 éves.
2020. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Semennyire, ha használod, hamar tönkremegy.
2020. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van, nem arra való, hogy köbmétereket darabolj vele, hanem félórás kis kerti munkákhoz. Óriási előnye, hogy csak bedugod és már vág is. A végén meg lesöpröd, ennyi a karbantartása.
2020. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elektromos láncfűrészek leginkább az építőipar számára lettek kifejlesztve,cégnél van ami bőven 20 év feletti Stihl márkájú,ezek kapnak hideget meleget nem vigyáz rá senki mégis mennek.Megbízhatóságuk szerintem ugyan az mint benzines társaiké -tradícióval rendelkező nagynevű márkák garantáltan megbízhatóak,olcsó kivitelű barkácsgépek kevésbé.Mivel az olcsó kivitelt főleg a botkezű tapasztalatlanok veszik így szinte garantált az extra rövid élet tartam.
2020. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg aztán gondolj bele, egy nő mit kezd 5-6 kilós benzines fűrésszel?

Az elektromos nincs 2 kg. Üzletileg nem túl bölcs dolog a kertészkedni szerető emberek 80%-át kihagyni a buliból.

2020. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Azért annyi icipici előnye van az elektromosnak, hogy amíg pl. a benzines beindításával kínlódik a szomszédom -pl. hidegben- addigra az elektromossal már végeztem is a munkával.
2020. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os, nem találkoztam még 2kg-os elektromos láncfűrésszel talán akkusok között vannak ennyire parányi jószágok.Szakmámból kifolyólag van néhány darab gépem-elektromos- és 4kg alatti az biztosan nincs. A leg kisebb Stihl is ami van az is 4.2 kg.file:///C:/Users/Win10/Downloads/STIHL%20MSE%20170%20C,%20190%20C,%20210%20C,%20230%20C%20(3).pdf

Nyilván ha csak 2 deszkát kell elvágni hébe-hóba teljesen felesleges a benzinessel nyűglődni,de ha tényleg kemény férfias munka van a kábeles-szart se ér....

2020. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!