Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Magasfényű konyhaszekrény...

Magasfényű konyhaszekrény vagy matt? Takarítás szempontok alapján szeretnék dönteni naponta főzök 2 személyre.

Figyelt kérdés
egy Facebook csoportnak tagja vagyok " lakberendezés alacsony költségvetésből" ott többen írták hogy a matton minden ujj lenyomat zsír azonnal meglátszik. Magas fenyun pedig a legkisebb porszem is... Nekem mindkettő szerelem amúgy 🤦‍♀️ annyira szépek és mást el se tudnék képzelni. Viszont nyílt profilból nem mindig irnak igazat az emberek:D úgy hogy ne kimeljetek. Érvek ellenérvek...hajrá

2020. júl. 24. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A magasfényűn azonnal meglátszik minden kis gőz hagyta folt.

Ha mindennap csuszatolni akarsz, akkor vegyél szép, mélybordó, magasfényű bútort. Meg fogod bánni.

2020. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Matt
2020. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
2+ Szebb is és könnyebb tisztítani..ha meg kisgyerek lesz akkor nem fogsz sikító frászt kapni, ha megfogdossa, hanem egy mozdulattal eltudod tüntetni.
2020. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
3+A magasfényű szép egy katalógusban, de nem való annak aki használja is a konyhát sokat.
2020. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Eppen par hete egyeztettem asztalossal a konyhabutort illetoen. Azt mondta ha a praktikumot nezem akkor matt mert a magasfenyun latszodni fog az ujjlenyomat. Engem megtudott gyozni:) de en is fenyeset akartam eloszor
2020. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Remelem,hogy tenyleg a matt a jobb 😅😅

Holnap szerzodunk az asztalossal,alul sotet,felul vilagos matt szurke konyhabutorrol.

En bementem egy ilyen butorlapokat arusito uzletbe es vegigtapogattam a kirakott szinmintakat 😂

En is a fenyes es matt kozott dilemmaztam,vegul az ar gyozott.a fenyes 4x dragabb 🙄nekem annyit nem er

2020. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nekünk csak a frontok lesznek cserélve most nézem hogy nem jól írtam. Szoval lapszabaszatban lesz új ajtó csinaltatva a meglévőre.

Hát mire lesz gyerek addigra nem itt fogunk lakni az 1000%.

Perpill ez panel lakás és kicsi lenne gyerekkel meg ráér még. Ha családi házba megyünk kb 2-3év akkor tuti asztalossal lesz egyedi konyha csinaltatva minél hosszabb távra.


Szóval akkor a matt a tuti... Hát egy álmom tört össze de az is nagyon szép🥰

Akinek van még tapasztalata nyugodtan írhat, örülnék ha megosztanátok velem mivel takarítjátok. Koszonom mindenkinek aki írt 🥰

Én ablak tisztitóval takarítok jelenleg, meg ajaxxal spriccelősbe át töltöm és fújok rá néhányat annyira nagyon jó illata van 😍

2020. júl. 25. 00:26
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekünk volt magasfényű. Igaz, hogy sokat kell törölgetni, hogy szép legyen. Aztán most matt van. Abból is az ujjlenyomatmentes, mert van olyan is. Ha zsíros kézzel megfogom, az ezen is látszik azért, de tényleg kevésbé koszolodik. Egyik mellett se tenném le a voksom. Szerintem minden konhyabutort gyakran kell törölni, hogy szép maradjon, hiszen rácsöppenhet bármi főzés közben. Most csak azért nincs magasfényű, mert csináltattuk asztalossal és nála nem volt olyan szép magasfényű front, mint pl. az ikeaban. Szóval nem a tisztíthatósága döntött.
2020. júl. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ, mi a cél. Mutogatni és soha nem használni lehet magasfényű. Másra nem.
2020. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vedd azt ami jobban tetszik. Az előző konyhámban matt volt, most 10 éve fényes fehér van. Mind a kettőt takarítani kell.
2020. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!