Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A zárt konyhaszekrényben...

A zárt konyhaszekrényben régóta álló tányérokon valami ételmaradékhoz hasonló ragacsos kosz maradt. Sajnos rég voltak használva illetve elmosva. Mivel moshatnám le a koszt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Áztasd be meleg vízbe, és súrolós szivaccsal, mosogatószerrel mosd el őket.
2016. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam késsel is vakargatni, de a mosogatószer nem hozza le, csak jobban szétkeni...
2016. nov. 30. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Áztasd mosószódás vízbe, azután mosogasd el mosogatószer + mosószódás vízben. A sikáláshoz használj szappanos dörzsit.
2016. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fog egy nagy lábost, tedd bele a tányérokat, rengeteg mosogatószert(pl 2 deci jar) , és öntsd fel nagyonmelegvízzel, hagyd ott. Másnap csak le kell törölni róla, aztán simán elmosni
2016. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 30. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagymamámnak volt egy nagy mosófazeka, bele tette az edényeket, felöntötte vízzel és mosószódát rakott bele. Majd feltette a sparheltre és egy órán át főzte nem túl rotyogtatva.
2016. dec. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor rakódott rá ilyen sűrű, viasszerű valami a tányérokra, mikor egy hónapot álltak a mosogatóban. Szenvedtem velük én is, végül Ciffel sikerült levakarni (semmi más nem oldotta, pedig próbálkoztam mindennel ami fellelhető volt otthon). Hátha neked is beválik, egy próbát megér.
2016. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
erre találták ki a konyhai spriccelős tisztítókat, amelyek tkp. lebutított hideg zsíroldók. nekem pl. a gázcső olyan, mintha rágógumis lenne, nyúlik rajt a kosz. ha ráspriccelek - akár tesco sajátmárkás konyhai is jó, Poppy -, azonnal lejön, nem kell áztatni semmit sehova
2016. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!