Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosókapszula megéri, vagy...

A mosókapszula megéri, vagy maradjak a mosógélnél?

Figyelt kérdés

Eddig csak mosógélt használtam. A mosókapszulákból mennyit kell használni? Simán csak bedobom a dobba? Jó illata lesz tőle a ruháknak?

Kicsit drágának találom, megéri szerintetek, vagy maradjak a mosógélnél? Hetente kb 3-szor mosok, úgy félig, 3/4-ig megpakolt géppel, rövid programon.


2020. júl. 26. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem éri meg. Drága és szerintem egyeltalán nem hatékony. Az Arielnek pedig kimondottan elnyomhatatlan erős illata van.
2020. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem vennék. Van, hogy rövid programot használok fél töltettel vagy pár ruhadarabbal, máskor meg telipakolom. Értelemszerűen a mosógél mennyisége is más. A kapszulánál nem tudod így szabályozni.
2020. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

3gyszer próbáld ki a lenort.


Jonak jó, de nem éri meg.

Mondjuk itt állandóan megy a mosoda

2020. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mosógél jobb.
2020. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az Ariel kapszuláit használni. És szerintem nincs elnyomhatatlan illata, ha megfelelő mennyiségű ruhával használod. Én főleg így mosok, tele gépnyi ruhákat, és nekem így tökéletesen megfelel. Van itthon folyékony is, ha kis adagot mosok. Az áráról meg annyit, hogy néha igen nagy akcióban van. Akkor érdemes venni. Teljes áron sose vettem még.
2020. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Èn kb 2-3ève csak kapszulàt hasznàlok.Sokkal jobban lehet adagolni,tovàbb tart mint a gèl,vagy a mosópor.
2020. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Én gélt használok szeretnék kapszulát is de valahogy ha boltban vagyok mindig sajnálom rá a pénzt és vissza teszem :(

Mosogél 2l 650ft tescos

Kapszula legalább 2000ft. :(

2020. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem életemben először kapszulát. Hát szerintem zongorázni lehet a különbséget, ezentúl tuti ezzel mosok. Drága, de kiszed olyan foltokat, ami eddig nem jött ki, a ruhák nekem tisztábbak, illatosabbak, simábbak. Szintén teli gépekkel mosok, 2 kisgyerekre meg ránk, van folt bőven. Folyékony persil sensitive volt eddig, magasan veri az ariel kapszula.
2020. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!