Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Persil 4in1 mosókapszula az...

A Persil 4in1 mosókapszula az öblítőt is helyettesíti?

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 16:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem helyettesíti. Az öblítőnek a mosószer semlegesítése a funkciója, ergó ha lenne benne az felolvadna a mosás kezdetekor és mosószert semlegesítené.
2020. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
60%
Én az útóbbi időben ki is hagyon az öblítőt, a folyékony persil mosószer mellett, így is megvan az illata a ruháknak. Kényes a bőröm, és próbálok minnél kevesebb vegyszert használni.
2020. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
70%

Ha tudnád a mosás fázisait és a mosógép működését, rájöhetnél magadtól is, hogy NEM.


Egyébként ebben mi a 4? -hülyeség, -parasztvakítás, -lehúzás, -mosószer?

2020. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
65%
Kettesnek üzenem, hogy az öblítőszer lényege nem a ruhák szagosítása, hanem az öblítési fázis (langyos, majd hideg vízzel történő pacsmagolás) után a maradék mosószer semlegesítése. Erre az ecet is tökéletesen alkalmas.
2020. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Köszi a Tippet #4-es! Olvastam már erről az ecetes dologról, bár még eddig nem mertem kipróbálni.

Sajnos a CNC megmunkálógépek emulziója eléggé megrendezte a bőröm, így muszáj minnél inkább kerülnöm a vegyszereket, és az öblítőkről se olvasni valami jót. Lehet, hogy a mosószert semlegesíti, de beletesz mást. Mindenesetre mióta persilt használok azóta némlieg javult a helyzet, meg ebből is igyekszem a minimum mennyiséget használni. Használtam hipollegrén öblítőt is, de miután elhagytam azt is, utána vettem észre javulást.

[link]

2020. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Ebben ugye 4 tasak van, tehát simán el tudom képzelni, hogy negyedik tasak csak az öblítési szakaszban nyílik ki.
2020. márc. 31. 20:03
 7/37 anonim ***** válasza:
37%
Nem. A pva zacskó azonnal szétoldódik, és a 4 csilivili trutyi összekeveredik. Persze ehhez az is kell, hogy víz érje, lehetőleg sok víz, és sokáig mosson, hogy feloldódjon, szétterüljön. Baromság, pénzkidobás, környezetkárosítás értelmetlenül. Mérd ki azt a retkes mosószert és sokkal jobban jár mindenki!
2020. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
42%
Édes istenem :( :(
2020. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
40%
Nyilván a tasak negyedik része tudja, hogy a te mosógéped mikor öblít, milyen programot használ éppen mikor kell oldódni. Ezt ugye te sem gondolod komolyan?
2020. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
58%
#9 Igen, tudja. Én már láttam menet közben ilyen tasakot és a fele még ép volt!
2020. ápr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!