Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Igaz, hogy ha öblítőszert is...

Igaz, hogy ha öblítőszert is teszünk a mosógépbe, akkor könnyebben kiszakadhatnak a nylon harisnyák?

Figyelt kérdés
(És ha mosózsákban vannak?)

2020. júl. 29. 15:56
A kérdező szavazást indított:
Kiszakítja az öblítő a harisnyát
Nem szakítja ki, lehet öblítőt is tenni a harisnyás mosáshoz
Ha mosózsákban vannak a harisnyák, csak akkor lehet öblítőt tenni a mosáshoz
18 szavazat
 1/4 anonim válasza:
63%
Nem szakítja ki, csak elveszti a rugalmasságát. Legalábbis azt hiszem. Mondjuk én kézzel szoktam kimosni a harisnyákat.
2020. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Off: Én csak egy zokniba szoktam rakni :)
2020. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Én szigorúan kézzel mosom a nejlonharisnyáimat! Mosógépbe nem merném tenni, még mosózsákba sem. Nekem össze szoktak benne csomósodni, és mikor szétszedem, na akkor és attól mennek tönkre. Az öblítős víztől szerintem semmi baja nem lesz.
2020. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
62%
Rákeresve a "licra" és "öblítő" szavakra: "Már többször eset szó róla, hogy a lycra-t, a mosáshoz használt öblítő kioldja az anyagból, ezért nem szabad öblítőt használni ezeknek a ruhadaraboknak a mosásakor."
2020. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!