Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » SPAR online bevásárlás?szatyro...

SPAR online bevásárlás?szatyrokban hozzák ki az árut úgy mint a Tesco?

Figyelt kérdés
Eddig csak a Tescobol rendeltem de ma kipróbáltam a SPAR online bevásárlást is, holnap érkezik. Több márkát látok a kínálatukban és jóval olcsóbb is lett a végösszeg (sok akció volt) viszont nem tudom, hogy zacskóban/szatyorban hozzák ki a megrendelt termékeket? A tesconál külön kell jelölni ezt az opciót felárért.

2020. aug. 3. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes nagy papírzacskókban hozták ki nekem.

(Még a vírusos pánikidőszak alatt rendeltem tőlük.)

2020. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm szuperül hangzik lehet váltok rájuk! Főleg az áraik miatt!
2020. aug. 3. 19:49
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha mar feltettem a kerdest leirom a tapasztalataim:


A kiszallitas elott 15 perccel hivott a futar hogy erkezik.


Valoban papirzacskokban jott az aru, aminek azert orultem mert kipakolas utan mentek is a szelektivbe es a tescoval ellentetben nem szamitottak felarat (ott muanyag zacskokat adnak plusz penzert habar akkor is a szelektivbe rakom, fizetek erte)


A hutos cuccokat kulon zacskoba teszik (tesconal is igy van)


A kiszallitas ingyenes volt (35 ezerert rendeltem lehet hogy van limit de nekem ingyen volt az osszes idosav de a tescos az 50 ezres rendelest se hozza ingyen)


Minden idosav szabad volt, az osszes nap osszes idointervalluma. Arra tudok gondolni, hogy a tesco nepszerubb ezert tobben hasznaljak szoval nem minden idosav elerheto ott es van ami tobbe kerul.


A sparnal a rendeles leadasa elott kiirja melyik termek nem erheto el az aruhazi keszletbol es kiveheted. Osszesen ketto ilyen volt az esetemben. A tesconal a kiszallitasnal derul ki mi volt, mi nincs. Nekem a vege fele helyettesito termeket se kuldtek mar.


A sparnal lehet rendelni vitamint.


A sparnal lehet rendelni kisutheto bagettet, zsemlet. Ezt nagyon hianyoltam a tesconal, habar az aruhazban lehet kapni, online nem erheto el. Igy reggelente friss zsemlet tudok enni ami 5 perc alatt megsul.


Nagyobb valasztek a sparnal markak teren. A tesconal azt tapasztaltam hogy a dragabb markakat lehet inkabb online rendelni, kevesebb a kozeparas kategoria.


A sparnak tobb a sajat markas termeke amik egyelore tapasztalataim szerint teljesen jo minoseguek. Pl vattakorong,

Papirtorlo, folyekony szappan stb. Ezek tok ugyanolyanok mint a dragabb markasak csak olcsobbak 1-200 forinttal. Emiatt kevesebbet fizettem a tescohoz kepest.


a Spar Kuldott egy ajandekot, nem nagy cucc csak egy venusz olaj termekmintat (fokhagymas fuszeres). Plusz az eppen aktualis husegmatrica programjuk miatt kaptam kuponfuzetet a szamlahoz fuzve a matricakkal. Nem emlekszem hogy a tesconal volt-e ilyen regen de az tuti hogy az utobbi idoben nem kuldtek soha matricat vagy kuponfuzetet csak szemelyesen kaptunk a penztarnal ha bementunk oda vasarolni.


Bocs ha hosszu lett de gondoltam igy teljes a kep. Szerintem egy ideig inkabb toluk fogok rendelni.

2020. aug. 5. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a visszajelzést.
2020. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!