Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatás során nem töltöm...

Mosogatás során nem töltöm fel vízzel a mosnivalókat, hanem folyó vízben (el-elzárva) mosok el. Igaz, nem várom meg, míg beleszárad a kaja, ha mégis, magát az edényt töltöm fel vízzel. Anyám ettől kiakad, én meg a szennyes víztől. Ti?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Folyóvizes mosogatás.


A medencés mosogatás + öblítés sem fogyaszt kevesebb vizet, mint a folyó víz alatti, főleg ha a lecsorgó mosogatószeres víz a többi edényedet is áztatja.

2020. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Folyo vizzel mosogatok. Talan dednagyanyamat lattam utoljara feltolteni a mosogatot. Fix arat fizetunk a vizert, szoval kulonosebben nem foglalkoztat, mennyi folyik el.
2020. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Nem értem.

Nem töltöd fel vízzel a mosnivalokat, folyó vízzel (elzárva) mosogatsz.

Ezt hogy?


Ha N is töltöd fel, és nem is folyó vízzel.

2020. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mosogatógép.
2020. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

+1 a mosogatógépnek. Nem muszáj beépítettet használni, lehet venni szabadon állót is mint amilyen egy mosógép.

Mosogatógépnél gazdaságosabb és hatékonyabb nincsen.

2020. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyó víz alatt mosogatok. Amikor épp súrolok, akkor meg elzárom a csapot. Ha valaki kötekedik, odaadom neki a szivacsot, hogy akkor csinálja ő.
2020. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is hozta magával ezt a rossz szokását.

Aztán meg csodálkozik, hogy mégsem lehet elsőre rendesen elmosni azt az edényt, ami kicsit kilógott a kakis léből.

És nem jut el a tudatáig, hogy az a trutyi olyan helyre is befolyik pl.: lábosok füle, régi nokedliszaggató foggantyúja, ahonnan marhára nem lehet kimosni.

2020. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!