Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol tároljátok azokat a...

Hol tároljátok azokat a ruhákat, amik még nem a szennyesbe valók, de már nem is egészen tiszták?

Figyelt kérdés
Pl. olyan pulóver, ami egyszer volt rajtatok. De legközelebb már inkább egy másikat vesztek fel. Az már kettő. Aztán egy harmadik illik inkább a következő napi szereléshez, stb., így simán összejön egy csomó. Ezeket a tiszta ruhák közé visszarakni nem lehet. De azért még kimosni se kell őket, hiszen csak pár órán át volt rajtunk. Ezeket hova teszitek? Van egy külön szekrény, amibe az ilyenek kerülnek? Vagy az előszobafogason várakoznak? Vagy tényeg abszolút mindent kimostok pár óra használat után is?

2018. júl. 25. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
de vissza lehet tenni
2018. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha 1x volt rajtam visszateszem. Vioszt nyaron minden ruhat 1x hasznalat utan is kimosom.
2018. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
1-2 inget a szobainason.
2018. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Vagy este leveszem, éjjel fogason szellőzik, és reggel megy vissza a szekrénybe. Ami már nem mehet vissza, mert szaga van, az már szennyes, azt nem lehet még egyszer felvenni.
2018. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Darkertaiki válasza:
37%
Inget visszaakasztom a szekrénybe, zoknit a padón , pólót és nadrágot széken vagy üres ruhaszáritón, néha padlón..
2018. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
94%
Szobainason tárolom.
2018. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
A széken tárolom addig, vagy a puff-on.
2018. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Ugyan már!

Simán visszateszem a szekrénybe.

2018. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Egyszer felvett pulóvert simán visszatennék a szekrénybe, hacsak nem piszkolódott össze (de akkor meg mehet a szennyesbe), de nem szoktam. Előszobafogason van hely arra, hogy egyszerre több nadrág, pulóver, póló, sőt melltartó (egy fekete és egy világos, itthon nem hordok ilyesmit, 1-2 óra után pedig csak akkor dobom a szennyesbe, ha beleizzadtam, mert pl. futottam) legyen.

Ha már 3 van egy darabból, akkor eldöntöm, mi legyen, mert ez így nem jó :D Csak sokszor lusta vagyok megkeresni az alsó szinten a pulóveremet, inkább fogok újat fent :D Minden pulóverem megy minden ruhámhoz, ez legalább nem gond.

Amíg nem volt saját fogasom, csak 15 fogason szorogtam a párommal (soknak tűnik, de nem az, főleg, amikor még a motoros ruháknak is kellett hely. a fürdőszobában is vannak fogasok ruháknak), nehéz volt. Sok hely kell. Csak itthonra használok egyszerre egy csomó ruhát, most kánikulában is kellenek melegebbek is, a felső szint 1 fokkal melegebb s már ez nem ugyanaz, ha a kertbe megyek ki, megint más kell... Nehéz dolgok ezek. Olyan bonyolult embernek lenni.

2018. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
lehet lepontozni de akk is vissza lehet tenni
2018. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!