Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elektromos főzőlap milyen...

Elektromos főzőlap milyen hőfokra képes melegíteni?

Figyelt kérdés
tojást már sikeresen főztem rajta szval 373K biztos megvan de vajon húst zsírban lehet rajta sütni? -kolis elektromos főzőlap márkajelzés lekopott-.

2020. szept. 6. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha így át tudod váltani a mértékegységet, vagy fizikából ennyit tudsz, akkor nem tudom, hogy ez mér okoz gondot.

Főzőlapon, hidd el sütni is lehet. Egy elektromos főzőlap fém része vörösen is tud izzani.

2020. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet rajt húst is sütni.


A főzőlapot sikerült nekem is (nem szándékosan) vörösre izzítanom. A színe alapján valahol 700-900 Celsius között volt.

2020. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet nem ugyanarrol beszelunk a gep amit hasznalok max hofokon produkal annyi hot h a kezemmel kevesebb mint 2 centirol erzem es a viz csak lassacskan forrdogal
2020. szept. 6. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:

"Lehet nem ugyanarról beszélünk"


Milyen teljesítményű lehet az elektromos főzőlapom, ha alig-alig forralja a vizet?


A skála széles - a fogyasztás olyan 1000 W és 2000 Watt között van.

De hogy a Tiédben milyen ellenállású fűtőszál van, azt NEM tudhatjuk.

Az 1500 wattoson már lehet héjas krumplit, szalonnát, tarját sütni.


A seregben valamikor vasalón sütöttem zsírban hasáb krumplit - 2 főre... Hetente 1x.

2020. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!