Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyiket választanád a helyemb...

Melyiket választanád a helyembe? Gázos főző lap beépítve és külön beépített elektromos sütővel vagy hagyományos kombinált tűzhely? Érvek-ellen érvek?

Figyelt kérdés
Azért lenne mindenképp gázos a felső része ha azt veszünk mert mindennap főzök, sütni viszonylag ritkán sütök heti 1× max 2× .

2020. júl. 7. 10:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%

Miért nem veszel indukciós lapot? Fényévekkel jobb mint a gáz lap, tisztán tartani is egyszerűbb.

Mindenképpen a beépített verziót javaslom, sokkal esztétikusabb, modernebb.

2020. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Beviz Elek ***** válasza:

A beépített sokkal szebb mint a hagyományos kombi.


A kérdés inkább hogy a főzőlap gáz vagy indukciós legyen...

2020. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Villanyosat nem akarok mert leenné a hajamat...gáz nálunk általányban van pár ezer forint 3 hónapra. Nyilván jobban tetszik az indukciós de sok lenne havonta.
2020. júl. 7. 12:03
 4/25 A kérdező kommentje:

#2 én is így gondolom csak egy kis megerősítést vártam :D


Viszont nagyon nem tudom milyen típust vegyek

2020. júl. 7. 12:04
 5/25 A kérdező kommentje:
Ja meg valahol olvastam vagy hallottam nem emlékszem már hol de ha aramos lenne akkor valami külön áramkört kell neki behúzni meg csak is szakembertől kapott tanusitvannyal érvényes a garancia is nekem ez kicsit bonyolultnak hangzik gázoshoz csak a szerelőt kell hivnom asztalos meg adott
2020. júl. 7. 12:07
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kombinált van (kicsi a konyha és csak így maradt helyem)

Elromlott a sütőm és olyan helyen lakunk, hogy nincs szerviz, (falu) ezért az egész tűzhelyet el kellett szállítanunk 50 km-el arrébb, így most főzni sem tudok.Ráadásul amikor kiszedtük a helyéről, akkor derült ki, hogy mindkét oldala rozsdásodni kezdett.

Ha neked van elég helyed, én a fentiek alapján a külön-különt javasolnám és még jól is néz ki.

2020. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki így van ezzel aki gázról vált indulciósra. A kerámialap valóban eszi az áramot, de az indulciós pont annyiba kerül mint a gáz. Tény, hogy újra meg kell tanulni rajta főzni, nyilván nem szó szerint. De esztétikusabb, és parktikusabb is mint a gáz főzőlap.
2020. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Azt kihagytátok az indukciós mellett, hogy az egész edénykészletét le kell hozzá cserélnie, ami nem két fillér.
2020. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%
#8 ez hülyeség. Bármilyen edényt rárakhatok, vannak nagyanyámtól örökölt lábasok, szó nélkül főzök benne.
2020. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

De minek cserélje le indukciósra, ha a gáz adott és kevesebb macerával jár a beszerelése? Azon kívül, hogy jól néz ki mi van még mellette?

A profi konyhákban is gázt használnak még mindig, nem véletlenül...

Ha van helyed, akkor külön vedd a gáztűzhelyet a sütőtől. Sokkal nagyobb a vélaszték úgy, ami megfelelhet az igényeidnek. Kombi tűzhelyek nagyon korlátozottak szerintem. Az sem mindegy melyik gázrózsa hol van, elől, hátul, van e wok égő stb.

2020. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!