Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ezeket mivel szoktátok takarít...

Ezeket mivel szoktátok takarítani?

Figyelt kérdés

Alultöltős mosógép öblítőtartálya és a helye elkezdett penészedni,az ajtaja pedig vízkövesedni.Az ajtónál lévő guminál megáll a víz.

A másik probléme pedig a szárítógép belsejében állott szagot hogy tüntessem el,és ahova szárítás során a víz kerül az a tartályban ilyen zöldes fehér lerakódás van.

Ezeket mivel szoktátok takarítani?

Milyen gyakran szoktátok és mivel a mosógépet.

Köszi a válaszokat.



2020. szept. 11. 10:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Anyukám 25 éves Zanussi mosógépe makulátlanul tiszta. Sose volt ilyen gond, hogy penészes lenne. Már bocsánat, de ez undorító!
2020. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ami a mosószer flakonon fel van tüntetve, az túl sok. Annak maximum a harmadát tedd bele. Egy mosógépszerelő mondta, hogy ez marketing fogás, hogy gyorsabban fogyjon. A felhasznált víz nem tud magába oldani annyi mosószert, mielőtt telítődne.

Én azóta harmadolom a ráírt mennyiséget és a ruhák pontosan ugyanolyan tiszták lesznek. Igaz, nekem nem volt soha lerakódás. Folyékony mosószert használok, amit közvetlen a ruhák közé teszek. Öblítőből meg fél kupak, vagy kevesebb.

2020. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11es itt gyakorin olvastam hogy nem csak én nekem penészesedik a mosógép,amugy nem nagy területen 2 helyen van egy-egy pici folt.Azért kérdeztem hogy mivel tudom eltüntetni.Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor miért írtál ide?
2020. szept. 11. 14:55
 14/15 anonim ***** válasza:
Teljesen normális választ adtam szerintem, meg kell előzni a penészedést. Ha most kipucolod és utána nem változtatsz a mosási szokásaidon, akkor ugyan olyan lesz x idő múlva.
2020. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14es elnézést kérek.
2020. szept. 11. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!