Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Wc illatosító, milyet ?

Wc illatosító, milyet ?

Figyelt kérdés

Kinek milyen illatosító, wc blokk vált be? Elsődleges szempont számomra a valóban hosszan tartó illat. Jelenleg Bref golyós van belógatva, citromos, de kb 2-3 napig érzem az illatát. Van a WC - ben zselés illatosító, de az is kevés (Dm saját márkás)

Ki milyet használ?


2020. szept. 25. 19:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

Egyik sem, jó eséllyl bele fog esni előbb-utóbb.


Vegyél a pennyben olyan sárga vagy kék izét amiből egy nagy kekszdarab méretűt kell a víz útjába odanyomni. Ez a legegyszerűbb, legjobb, legbiztonságosabb.


De ha a wc-ben büdi van akkor nem szagosítani kell, hanem a szellőzést kell megcsinálni. Külön pluszban rászagosítani nem sok értelemmel, csak pénzkidobással jár.

2020. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Én nem használok ilyesmit. Számomra a Brefnek annyira erős illata van, hogy az egész lakásban wc szag van.
2020. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem egy normál illattól odébb vannak. A büdössel keveredet virágillat sem jó. Szellőztetés és kész. Az illatosítók amúgy is több káros anyagot tartalmaznak.
2020. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Wc szag alatt az illatosító szagot értettem. Egy tiszta wc-nek nem kell, hogy illata legyen.
2020. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tiszta a WC-m. Nem elfedni akarok kellemetlen illatokat, hanem azt szeretném, ha friss citrom illat lenne benne vagy valami. Hiába takarítok, attól még nincs citrom vagy más illat, a takarítástól nem lesz büdös
2020. szept. 25. 21:00
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk a kisfiam kétszer dobta bele a wc-be a műanyg kosaras illatósítókat. Miután nagy nehezen sierült kihalászni, eldöntöttem, hogy csak a wc csészére tapadó zselét használom. Abból is a márkásat. Nekünk bevált.
2020. szept. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Az a zselé még azért is jó, mert arra fog célozni.
2020. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, mivel takarítasz? Annak az illata nem elég? Vagy olyasmit használsz, aminek nincs is illata?
2020. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sanytol és Domestost használok. Takarítás után pár óráig érzem, de utána már nem. Heti egyszer takarítom, de akkor alaposan, csempék, wc perem alatt szivaccsal, a WC kefét és annak a környékét, stb.

Nem nagyon használjuk az otthoni wc - t, kb egyszer este, egyszer reggel (napközben munkahelyen vagyunk)

Ablak nincs, csak elszívó. Egyáltalán nem arról van szó, hogy büdös budi szag van, hanem azt szeretném, hogy olyan illat legyen, mint amikor végigmegyek pl Tescoban a WC blokkos részén, és érzem azt a friss illatot. De nem tudom melyik illatosító ilyen erős. Amiket eddig lógattam, kibontás után elég hamar elillan az illata.

2020. dec. 24. 20:21
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Óbakker, hát kérdezd meg a tescos takinéniket, ilyen egyszerű.
2020. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!