Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit helyes csinálni akkor, ha...

Mit helyes csinálni akkor, ha a frissen mosott ruhákat kint teregetve madárürüléket veszünk észre valamelyiken?

Figyelt kérdés

Oké, bosszantó, morcogás, naná, de a kérdésem leginkább arra vonatkozik, hogy újra gépbe rakva, még egy mosást indítva, akkor már más ruhákkal is, naná, hogy ne üresen menjen a gép, vagy csak egyedül, hogy ne legyen minden más is olyan...?


Jó, belegondolva értem én, hogy elvileg végül is nem kéne amiatt aggódnom, hogy más is olyan lesz, hiszen az emberi ürülékes ruhákat is mosógépbe rakjuk, de azért is merült fel ez a kérdésem, mert ráadásul az csak egy pont, egy folt lett olyan, akkor kézzel kéne kimosni...?


Amúgy teoretikus a kérdésem épp, mert én persze bevágtam a gépbe más mosnivalóval amúgy is, de közben kétségem támadt, hogy talán kézzel kellett volna? Vagy nem? :)


Már kész is, megyek teregetni... :)


Legközelebbre amúgy aktuális a kérdésem, részemről meg a tanulság, hogy csak bent szárítsam vagy annyira tető alatt, ahol nem csücsülhet madár kényelmesen wc-nek nézve a szárítómat... Pfff!!! >:I



#mosás #szárítás #madárpiszok
2020. okt. 21. 09:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

:)

Dobj már be egy fotót arról!


Ha jól sejtem, akkor a dobozod tetején a placcot kell csak megszűntetni. Ha egy 45 fokos ferde felület lenne, akkor seggen csúszna onnan le a galamb és eltakarodna azonnal.

2020. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!