Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fekete farmert lehet kékkel...

Fekete farmert lehet kékkel együtt mosni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2020. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet. De én a feketékkel mosnám.
2020. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyszer igen .
2020. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
ha nem fog semelyik akkor lehet
2020. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

"ha nem fog semelyik akkor lehet"


Minden farmer ereszti a színét valamennyire.

2020. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam, színfogóval és 30 fokon. Színfogó nélkül necces.
2020. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Simán. Jobb mosógépeken van direkte farmerprogram is. Hőfok tekintetében pedig nézzed a címkét. Viszont amit senki nem írt, mindig fordítsd ki! Öblítőszert ne használj hozzájuk, hanem ecetet, az a színét fixálni fogja.

A 30 fok hülyeség, azon a hőfokon nem fogod tisztességesen kimosni mégpedig azért, mert te kb 35 fokos vagy, az van beleizzadva. Nyomjad neki 40 fokra. A 40 foknak pont ez a lényege, testhőfok fölött van.

2020. okt. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A színfogó egy hülyeség, a bénáknak el lehet adni.
2020. okt. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Viszont amit senki nem írt, mindig fordítsd ki!"


Jogos. Én azért nem írtam, mert nekem annyira természetes, hogy minden ruhát - még a zoknikat is - mindig kifordítva mosom, hogy nem is gondoltam erre! :-) (5-ös)


És lemaradt, hogy ha "vészhelyzet" van, akkor együtt mosnám, max a kék farmer picit sötétebb színű lesz (de az is csak akkor, ha áll a vízben), de alapban a feketét/szürkét és a kéket külön szoktam mosni.

2020. okt. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na a zokni... na ez jó kérdés. Elvileg ki kellene fordítani azt is, de nem a színe miatt, hanem azért mert belülről tapossuk. Viszont ha kifordítjuk, akkor a külsejét nem éri víz, így visszafordításkor "koszos" marad. Lehet porszívózni :) Vannak hosszabb, vastagabb zoknik is!


A farmerszárítást nadrágra gondolok, de van ugye más is, ing, szoknya, táska...(eredetileg hajóvitorla volt) Úgy oldom meg, hogy a nadrágtartójánál vállfára akasztom. Az a kínai műanyagvállfa aminek a két végén karika van, az pont megtartja. A legjobb az lenne, ha egy karikát belefűznék öv helyett és azzal lenne felakasztva, úgy járná át legjobban a levegő. De a pólókat is mind vállfára teszem, de öltönyvállfára, a legszélesebbre, hogy eltartsa a két oldalát. Természetesen a szárítón már vissza van fordítva, nem is kell vasalni.

2020. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!