Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek mennyire lehet...

Kicsijány kérdése:

Szerintetek mennyire lehet rossz együtt mosni a macskának a cuccait és a ruhákat vagy a labtorlot és a fehérneműket? Fertőtlenít a mosógép?

Figyelt kérdés
Nem én mosom őket össze. Ha rajtam múlna macska se lenne a lakásban. Terhes vagyok és ráadásul allergiás a macskara.
2019. jan. 15. 16:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%

Eleve a terhes nőnek nem jó macskával együtt lakni, a székletében vannak olyan kórokozók amik árthatnak a babának, olvass utána.

Az együtt mosásról nem is beszélve, a gyomrom is felfordult...

2019. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

#1 A Toxoplazmózist előbb kapod el egy mosatlan gyümölcstől, mint egy macskától!

Egyébként undorító és egyáltalán nem higiénikus.

2019. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom :/ de az anyós egyáltalán nincs tekintettel erre.
2019. jan. 15. 17:30
 4/16 anonim válasza:
2 macskám van, de soha nem mosnám össze a cuccaikat a ruháimmal. Mivel házimacskák nekik nem hullik annyira a szőrük. De azért hónapok elteltével lehet látni hogy koszos és szőrös a pokrócuk. A lábtörlő meg tele van kosszal és bacikkal. Ennyi erővel már a sáros bakancsát is moshatná a fehér függönnyel..
2019. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát ennek a macskának nagyon hullik. Minden ruhánk tiszta macskaszőr. A cigizesert is szoltunk többször de azt se tartja be. Nem mindig megy ki ragyujtani. Már nagyon el vagyok keseredve.
2019. jan. 15. 17:56
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem kutyám van. A matraca huzatát szoktam mosni, de úgy, hogy először beáztatom, utána egy, direkt erre a célra használt párnahuzatba teszem, és úgy rakom a gépbe. Így soha nem jut kutyaszőr a gépbe. A lábtörlőt, vászoncipőt szintén önállóan, arra a célra használt huzatban mosom. Nem kell ahhoz terhesnek lenni, hogy anyósod igényesebb legyen. Durva, amit csinál.
2019. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Eleve a terhes nőnek nem jó macskával együtt lakni, mert a nő székletében vannak olyan kórokozók amik árthatnak a macskának.

olvass utána.

2019. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

A kérdés, hogy KINEK a lakásában éltek. (A gyanum, hogy az anyósnál)

A macskás dolgokat együttmosni nem célszerü, mert a többi ruha is macskaszörös lesz, de egyébként higiéniai szempontból nem problémás.

Viszont anyós otthon úgy tesz, ahogy akar

2019. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
7-es, te egy igazi balf.asz vagy...
2019. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

Bocs,de ilyen nőnek a fiával élsz,...neki szülsz gyereket?

Részvétem+

2019. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!