Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lányok, te lehajtjátok a wc...

Lányok, te lehajtjátok a wc ülőkét?

Figyelt kérdés
Én mindig is lehajtottam, számomra ez egy nőies, igényes dolog. Koliban lakom, már nem egy szobatáram volt és eddig mindenki felhajtva hagyta.
2020. okt. 26. 07:54
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
34 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Az ülőkét persze hogy lehajtom hiszen arra ülök rá.

Ha a tetejére gondolsz, azt nem szoktam lehajtani.

2020. okt. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
A tetejet nem, be szoktam csukni a wc ajtot, ennyi. Ha olyan furdom lenne, ahol egyben van a wc-vel, ott lehajtanam.
2020. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
én inkább az ülőkén szeretnék ülni mint a kerámián :D és én a tetejét is lehajtom, mert van egy polc a wc felett és nem akarom hogy bármi véletlenül a nyitott wcbe essen. de ha nem lenne ott a polc akkor is lehajtanám, én nem szeretem ha tátong
2020. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Otthon ráhajtom a tetejét.

Ismerősöknél úgy hagyom, ahogy találtam.

Idegen helyen, nyilvános wc-kben eszembe nem jutna hozzáérni.

2020. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Idegen helyen én úgy hagyom az ülőket, ahogy előttem volt. Nem ülök rá sehol az ülőkére, max. rokonoknál vagy otthon. Szóval nekem aztán tök mindegy, hogy le van-e hajtva az ülőke, úgy se ülök rá. Szerintem lehet, hogy a szobatársaid se ülnek rá, és szimplán úgy hagyják, ahogy találták.


De magát a tetejét nem szoktam lehajtani otthon. Ha rokonoknál úgy "találom" a wc-t, hogy le van hajtva a fedő, akkor persze én is lehajtom. De idegen helyen hozzá se nyúlok a fedőhöz ha nem muszáj.

2020. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
5-ös vagyok. Most olvasom újra a kérdést, hogy csak egy szobatársról beszélsz, nem pedig többről. Akkor az első bekezdésben az utolsó mondatom értelmét veszti. :D
2020. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Huppsz tényleg nem volt jó a kérdés. Ezek szerint nem vagyok egy wc anatómia expert :D Arra gondoltam, hogy miután felálltok a wc-ről becsukjátok-e teljesen, vagy hogy is mondjam :D

2 szobatársam van amúgy, de összesen laktam már 4 különböző másik lánnyal is, 2-vel keveset, rájuk már nem emlékszem hogy hagyták, de a másik 2 is felhajtva hagyta (persze úgy, hogy az ülőke lent volt és a vécétető volt fent).


Én azért hajtom le, mert egyben van a fürdővel, ne csapódjon, ami kijön lehúzáskor a wc-ből mindenhova. Számomra visszataszító, hogy belépek és az ajtóval szemben egy felhajtott wc fogad. Én félek, hogy valami beleesik, meg mivel kicsi a fürdő így a wc tetejére szoktam pakolni (pl. ott tudunk csak mosogatni és megrakott kézzel bemegyek és ügyeskedhetek, hogy lábbal lezárjam a wc-t).

2020. okt. 26. 10:18
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Mindig lehajtom a tetejét, nekem így komfortos.

Illetve laktam anno olyan panelben, ahol böfögte a szagokat, akkor szoktam rá.

Volt olyan lakótársam, akinek szintén fontos volt, neki fengshui miatt, van valami cucc rá, hogy ott szökik ki a szerencse... pénz... valami? ha fel van hajtva.

Ebben nem hiszek, de a szokás rajtam ragadt, hogy lehajtsam magam után. :)

Mostanra már az a fura, ha valahol nincs lehajtva.

2020. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
mégegy érv a lehajtás mellett, hogy ezzel a férfiakat rá lehet szoktatni hogy ne hagyják az ülőkét IS felhajtva, nincs annál undorítóbb látvány (hogy hugyozzák össze amúgy a kerámiát??? meg az ülőke alját??). ha minden le van csukva, akkor nincs kérdés, lent van az ülőke is és a fedél is
2020. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

Egy lány eleve miért hajtaná fel az ülőkét?!

Ha a tetejére gondolsz, én mindig lecsukom, bár én fiú vagyok. Amíg a nővéremmel laktam, ő mindig nyitva hagyta. Sőt, kisdolog után le sem húzta a wc-t. Oké, hogy folyékony, annyira nem látszik, de ahogy ott érlelődik az anyag és párolog, van szaga. Hiába kértem ezerszer, sosem volt képes megtenni maga után.

2020. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!