Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lányok, te lehajtjátok a wc...

Lányok, te lehajtjátok a wc ülőkét?

Figyelt kérdés
Én mindig is lehajtottam, számomra ez egy nőies, igényes dolog. Koliban lakom, már nem egy szobatáram volt és eddig mindenki felhajtva hagyta.
2020. okt. 26. 07:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
Mindig lecsukom a tetejét is. Rokonoknál, barátoknál úgy hagyom, ahogy találtam, de általában mindenkinél le van hajtva a teteje.
2020. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Mindig lehajtom a fedelet, azért van rászerelve az ülőkére, hogy használja az ember. Nem szép látvány a tátongó vécé, és így legalább beleesni sem tud semmi.
2020. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Én ugyan férfi vagyok, de mindig lehajtom a tetejét is.
2020. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
Aki felhajtva hagyja, az már be van tanítva. A többi meg majd rájön, hogy akkor tuti senki nem fogja lehugyozni...
2020. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Mi itthon mindig lehajtottuk, így tanultuk a szüleinktől. Eszembe sem jutna, hogy ne hajtsam le.Szerintem ez így higiénikus , sőt szakértők még lehúzni is így javasolják.Én azért mindig megnézem, hogy minden lement-e rendesen.

Nyilvános helyen nem szoktam lecsukni, ha lehet, akkor hozzá sem érek semmihez, csak papírral.

2020. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Lehajtom. Egyszer láttam valami tudományos ismeretterjesztő filmben (Sprektrum vagy NatGeo?), hogy valami UV festéket öntöttek a vécébe és úgy húzták le. Hát még majdnem a plafonra is jutott valamennyi a permetből. Ez eléggé megmaradt bennem és azóta nincs kedvem az arcomba kapni lehúzáskor :D
2020. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%

Otthon: lehajtok mindent.

Ismerősöknél: úgy hagyom, ahogy találtam.

Nyilvános helyen: nem érek hozzá, ha a fedél le van hajtva akkor lábbal vagy pár kocka wc papír segítségével felnyitom, utána meg nem fogom újra. Ha a fedél nincs lecsukva, akkor a többi nem érdekel, nem csinálok vele semmit. Az ülőke pl nem számít, úgyse ülök le ilyen helyeken.

2020. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!