Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vízkőoldó foltot hagyott a...

Vízkőoldó foltot hagyott a csempék? Hogyan lehetne eltávolítani?

Figyelt kérdés
Vízkőoldóztam beige színű csempét,de nem mindenhol,így oda cseppent olyan helyre ahol nem vettem észre és ott sokkal világosabb lett,így foltos.Az istennek se tudom lesikálni.Valami tipp hogy milyen szerrel lehetne? Köszönöm
2020. okt. 29. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmarta a követ. Leszedni nem tudod, csak hozzá világosítani a többi részt.
2020. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínű a sósav megmarta a felületét. Átkened az egész felületet vízkőoldóval. Így nem lesz foltos.
2020. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igen arra gondoltam én is.Azt akkor úgy kellene hogy azt a 4 db csempét,akkor teljesen levizkőoldózom?
2020. okt. 29. 16:55
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Bocsi, jelentettem a kérdést mert rossz a kategória.


Egyébként a kérdést megválaszolták, az egészet ki kell fehéríteni :)

2020. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem,de az a probléma,hogy ez ott volt rajta vagy 1-2 órát,már amikor megszáradt,akkor vettem észre... tehát hiába törlöm sikálom át,úgy nem lesz egy színű ha csak áttörlöm,valahogy az egészet hagyni kellene ázni.De azt meg hogy csináljam,hogy csak azon a 4db csempén maradjon?
2020. okt. 29. 16:59
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 16:57



Nem haragszom...jelentsd ha te ettől boldogabb vagy.Neked nem mindegy hol a kérdés?Szerinted melyik kategóriát nézik többen?Az otthon kategóriába mikor kaptam volna választ?Ha egyáltalán kaptam volna..

2020. okt. 29. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen jó a kategória. Rakj rá rongyot vagy törlőpapírt, és azt savazd be.
2020. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy szivaccsal is bekenheted a 4 csempét, kicsi kézmosóval, tusfürdővel, csak inkább 1-2 óránként nézd meg, hogy aztán ne az egész üssön el.
2020. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6: remelem elegedett vagy, mert az otthon kategoriaban is kaptal valaszt, nem lett volna muszáj a családiban kiírni...🙄
2020. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!