Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha büdös a pokrócom miután...

Ha büdös a pokrócom miután kimostam és megszárítottam,az azért van mert nem teregettem ki rendesen?

Figyelt kérdés
Félbehajtva tettem rá a ruhaszárítóra száradni,hogy legyen hely a ruháknak is.Viszont most levettem a ruhaszárítóról és olyan mintha lábszaga lenne a pokrócnak.Ki kell mosnom újra?32/F

máj. 16. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Gyapjópokróc? Mert akkor nem csoda ha büdös. Annak nem való a normál mosás.
máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
25%
Nezd, ha alvas kozben rendszeresen belefingasz a pokrocba, annak a szaga sajnos tartosan beleivodik, es egyszeri mosassal nem szuntetheto meg.
máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
86%
Mosd ki újra, ha teheted szabad levegőn szárítsd.
máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom szabad levegőn panelban lakok.Többen lakunk a lakásban csak bent a szobában tudom szárítani.
máj. 16. 18:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Belebüdösödött a víz. Ez van minden ruhával akkor, ha nem szellőzik rendesen, túl magas a pára, nem megfelelő a hőmérséklet....stb. a száradáshoz és nem tud rövid idő alatt megszaradni.

Mosd ki újra, legnagyobb felülettel rakd ki, nem összehajtva és forgasd.

(Vagy vidd el mosodába/valakihez akinek van szárítógépe vagy erkélye...)

máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bubbles mosoda. Van szárítógép is.
máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak a pokrócok büdösek száradás után a ruhákkal nincs baj.
máj. 16. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, mert a vastagság miatt azok nem tudtak időben megszáradni mielőtt beleposhadt volna a víz. 🤦
máj. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pokrócot, szőnyeget nyári napsütéses meleg szeles időben mosunk, és ha panelban lakunk akkor is az erkélyen, vagy a nyitott ablakon át besütő napfényen szárítjuk - egy rétegben. Gyakran forgatva.
máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
23%
Az egyáltalán nem lepontozandó vicc, hanem ténykérdés, hogy célszerü megemelni a pokrócot, ha az ágyban -- finoman szólva -- szellenteni és eregetni szándékozol, mert a szaga nagyon tartósan benne marad. Ez főleg párkapcsolatban lesz nagyon kinos neked.
máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!