Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem gond hogy a nagyimnál...

Nem gond hogy a nagyimnál takarítok?

Figyelt kérdés

Két hónapja azt mondta, hogy ő annak nagyon örülne hogyha egy takarítója lenne, mert már nehezen bírja a munkát és neki több napba telik (mindig le kell ülnie a fáradtság miatt)

Felajánlottam neki, hogy megcsinálom inkább én a munkát nehogy esetleg a takarító elcsenjen valamit tőle, vagy ne takarítson ki rendesen.

Úgy gondoltam nem kérek tőle fizetséget, de ő minden áron szeretne adni. Mit csináljak? Nem tartom jónak hogy az idős nagymamámtól pénzt kapok így havi kétszer.



2020. nov. 2. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
En sem fogadnak el erte semmi fizetseget
2020. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha erolteti fogadd el a felèt - nagyid jobban fogja erezni magat tole.
2020. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Fogadd el, és gyűjtsd össze a pénzt. Ha szükség lesz rá, jó. Ha nem, akkor - akár a halála után - fektetheted olyan ügybe, ami fontos volt a nagymamádnak.
2020. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lena7 ***** válasza:
87%
Mond azt a mamádnak, hogy te nem pénzt kérsz hanem például a kedvenc sütidet, amit csak ő tud megcsinálni. Legalábbis én ezt csinálnám a helyedben.
2020. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy süssön főzzön valami finomat pénz helyett :)
2020. nov. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogadd csak el nyugodtan, neki ez így a megnyugvás, de csak ezért a "munkáért" amit akkor csinálsz. Anyuddal/apuddal beszéld meg legyenek ők is tisztában ezzel. Viszont ne rabszolgásítsd magad, mert ezt a dolgot alapvetően a szüleidnek kellene megoldani!
2020. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez már volt, csak szülőkkel
2020. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!