Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kötött férfi pulcsikat (nem...

Kötött férfi pulcsikat (nem gyapjú) mivel mossátok, milyen programon?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy nagyon hamar kibolyhosodnak. Rövid programon szoktam mosni őket Perwollal de valahogy mégis bolyhosodnak. Másnak esetleg valami bevált praktika erre?
2020. nov. 15. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Kifordítva teszem a gépbe, 40 fokra.Nem tudom ennek a programnap mi a neve, de felültöltős Whirlpoolon 1 óra valahány perc, talán 40.

Lehet, hogy laikus a meglátásom, de szerintem a rövid program brutálisabban mos, hogy tiszta legyen a cucc.

Én nem tapasztalok mosás okozta bolyhosodást.

2020. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Ja és folyékony Ariellel.

1-es voltam

2020. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, abban igazad van, hogy a gyors program durvábban dobálja a ruhákat, így jobban dörzsölődnek egymáshoz.
2020. nov. 15. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Férfi vagyok, a saját pulóvereimet magam kézzel mosom.
2020. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Kézzel mosom.
2020. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kötött dolgokat mindig gyapjú, vagy "kézi" programba rakjad, de ha nem gyapjú akkor sima mosószerrel, 40 fokon.
2020. nov. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!