Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem értem, hogy a mosogatógépe...

Nem értem, hogy a mosogatógépen kivàlasztott adott program, miért rövidebb, mint amit az útmutató ír?

Figyelt kérdés

Ez az első vàlasztható program rajta, az enyhén szennyezett tàrgyaknak, és 1 óra

időtartamot ír rà, erre kb

40 perc alatt kész...

Előre is köszi!


2020. nov. 16. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De rendesen elmosogat? Mert akkor nem problémáznék rajta, csak ha fordítva lenne...
2020. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Most volt először, hogy ehhez a programhoz kivàlasztottam a félig tele funkciót is, és 2 befőttes üveget, és egy jénait nem jól mosott el...:( Pedig be is voltak àztatva, nem voltak annyira koszosak...

Gondolom, ez a félig tele olyan, hogy kevesebb vízzel mosogat el(?) 9 terítékes a gép, és kb 4-5 edénnyel indítottak most..

Egyébként anyukàmnak ugyanez van, és neki is ilyen hamar jàr le ez a program.

2020. nov. 16. 16:59
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Mert úgy tervezték, hogy tuti beleférjen az időbe. A vizet fel melegíti pl. 90 fokosra. Nem mindegy, hogy 5 fokos víz jön a csapból, vagy 20. Ezért inkább ráhagynak az időre.
2020. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszi. Csak most ez idegesít kicsit, hogy miért nem mosta el jól ez az 1-2 edényt. Na mindegy, legközelebb nem vàlasztom a félig tele lehetőséget, vagy màsik program kell hozzà, szennyezettebb edényekhez, gondolom..
2020. nov. 16. 17:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Bosch mosogatógép? Én mindig az 1 órás, 65 fokos programot használom. Mindig szépen elmosogat.
2020. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, Gorenje. És, ha kevesebb edénnyel indítod el, szoktad hasznàlni a félig tele funkciót, vagy akkor ahhoz kell vàlasztani a szennyezettebb edényekhez való programot?
2020. nov. 16. 18:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Az enyémen nincs felező. De ha kevesebb edény van benne és nem akarom, hogy még benne poshadjon napokig akkor is elindítom. Nem az a 10 liter víz amit elhasznál, nem az fog csődbe vinni. :)
2020. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2020. nov. 16. 19:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a forgó műanyag nincs eltömődve? Nálunk akkor szokott csak gond lenni.
2020. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az edények bepakolását úgy kell végezni, hogy a vízpermet minden edényt egyenletesen érjen és más edény, fedő miatt semmi ne kerüljön "vízárnyékba"). A tökéletesebb mosogatás érdekében ajánlatos eltávolítani az ételmaradék zömét és meglazítani a leragadt anyagokat.
2020. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!