Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel mosópor nektek is...

Ariel mosópor nektek is ennyire habzik?

Figyelt kérdés
6kg ruhához tettem egy kis kávés csészényi mosóport és úgy habzik hogy alig bírja kiszivattyúzni a gép és dől ki a mosószer adagolón keresztül a hab. Most is egy nagy habtócsára mentem ki. Nem hinném hogy sokat rakok bele, más mosóporból is ennyit szoktam de ez nagy durván habzik.
2020. nov. 23. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
valami itt nem oké, lehet hibás szállítmányból van
2020. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol vetted? Csak nem kínaiban? Piacon? Mert akkor hamisítvány...
2020. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Először kínaiban vettem és az is rohadtul habzott, egyből nekem is eszembe jutott, hogy valamit csináltak vele. De a mostani az Rossmannból van és ugyanúgy habzik.
2020. nov. 23. 17:38
 4/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Biztos kell bele annyi?

A márkás mosóporokból általában kevesebbet kell rakni, ha többet teszel bele, habzani kezd.

2020. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezek fékezett habzású mosóporok, nem szabad habzania ha megfelelő mennyiséget tettél bele. Ruhákkal mosol, vagy pléd, szőnyeg stb?
2020. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy mit mosok. Egy kis csészényit szoktam belerakni, anyu kétszer annyi mosóport használ és sose volt nála ilyen. Mosógép gondolom befolyásolja.
2020. nov. 23. 20:54
 7/15 anonim ***** válasza:

Samsung mosógép?

Valami buborékos nyavalyát csinál, és attól nekem is nagyon szokott habzani.

2020. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hausmeister tök alap mosógép.
2020. nov. 24. 00:04
 9/15 anonim ***** válasza:

Mérd már meg hogy mennyi az a "kis" csésze.

6 kiló ruhához olyan 120ml körül kellhet, mindegy, hogy por vagy folyadék, kb ugyanannyira hozzák ki a töltelékanyaggal.


Tolj már le a mosógéppel üresen egy 90 fokos mosást. majd a ruhákat is mosd ki, de mosószer és öblítő nélkül. ha úgy is habzik, valami mást tolsz el, de nagyon.

2020. nov. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

120 ml az szerintem nagyon sok, én egy teljes töltethez (6-7 kg) szoktam tenni 60 ml-t, teljesen tiszta minden.

Szerintem is ott valami más lesz a hiba.

2020. nov. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!